Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Odbudują lubelski żużel? W przyszłym roku lubelska drużyna ma znów stanąć do rozgrywek ligowych

Sezon żużlowy w Polsce dobiegł już końca, jednak dla klubowych włodarzy z pewnością nie oznacza to jeszcze wakacji. Przerwa międzysezonowa to czas wzmożonej pracy, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnych rozgrywek. Pełne ręce roboty mają także działacze w Lublinie, bowiem z każdej strony dochodzą słuchy o tym, że lubelska drużyna w przyszłym roku powróci na żużlową mapę Polski. Ku uciesze kibiców, wszystko na to wskazuje.

Priorytetem jest osiągnięcie budżetu na odpowiednim poziomie, który pozwoli na przystąpienie do rozgrywek ligowych. Przez cały czas prowadzone są rozmowy ze sponsorami, swoją pomoc oferują oferuje także miasto. -Jesteśmy bardzo mocno motywowani przez miasto Lublin. Prezydent jest zainteresowany tym, aby sport w naszym mieście stał na dobrym poziomie. Budowane są obiekty sportowe, wspierane są drużyny, więc mam nadzieję i wszystko wskazuje na to, że również my będziemy mieli takie wsparcie od miasta, które pozwoli nam zgłosić drużynę do rozgrywek ligowych – mówi prezes KM Cross Lublin Piotr Więckowski.

Zbudowanie odpowiedniego budżetu pozwoli także ustalić cele na nadchodzący sezon – Podążamy zgodnie z zasadą mierz siły na zamiary. KM Cross jest klubem ambitnym………………

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

Odbudują lubelski żużel? W przyszłym roku lubelska drużyna ma znów stanąć do rozgrywek ligowych

(fot. lubsport)
2016-10-27 17:52:06

2 komentarze

  1. Ale to i tak nie będzie to samo co w latach 90-tych, niestety..

  2. Dobrze kolego piszesz to już nie to samo ale jak chłopaki chcą mają zapał do tego to jest duży plus