Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Od ponad trzech tygodni nie ma kontaktu z bratem. Gdzie jest 21-latek?

Policjanci z Bychawy poszukują zaginionego 21-latka. Mężczyzna w ostatnich latach zamieszkiwał na terenie województwa mazowieckiego. Ostatni kontakt z rodziną nawiązał 30 stycznia tego roku.

Zgłaszająca zawiadomiła, że od 30.01.2023 roku nie ma kontaktu z bratem, z którym dotychczas regularnie rozmawiała. Mężczyzna do 2020 roku mieszkał na terenie Kraśnika w placówce wychowawczo-opiekuńczej. Następnie przeniósł się na teren powiatu pruszkowskiego.

Zaginiony to Hubert Pleban, wiek 21 lat. Rysopis: wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, uszy średnie, oczy niebieskie. Brak informacji, co do ubioru i znaków szczególnych.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Bychawie – tel. 47 812 92 50, adres: Bychawa ulica Piłsudskiego 44 lub na numer alarmowy 112.

(fot. Policja Lublin)

10 komentarzy

 1. Blabladowska Eulalia

  Gdzie jest 21-latek? Maniunim, nieporadnym dzieciątkiem nie jest, Jak ma zdrowy „twardy dysk” znajdzie się, jak będzie chciał.

 2. Podobny do Muska.

 3. Jak to biedne dziecko w ostatnich latach zamieszkiwało na terenie województwa mazowieckiego, to może niech policjanci z Bychawy wezmą sobie delegację i zrobią sobie wycieczkę. Może go tam znajdą…

 4. Mieszkał na terenie województwa mazowieckiego, później mieszkał na terenie Kraśnika a następnie przeniósł się na teren powiatu pruszkowskiego. Poszukują go policjanci z Bychawy. O co tu chodzi bo to jakiś groch z kapustą. Szkoda że nie widziano go jeszcze w Bieszczadach albo w puszczy Kampinowskiej to by już całkiem zawęziło obszar poszukiwań.

  • To Pan znalazł w treści?
   „Mieszkał na terenie województwa mazowieckiego, później mieszkał na terenie Kraśnika a następnie przeniósł się na teren powiatu pruszkowskiego.”
   W którym miejscu?
   Skoro zgłoszenie było do policjantów z Bychawy, kto się ma zajmować poszukiwaniami?

   • Dokładnie tak jest w artykule-Policjanci z Bychawy poszukują zaginionego 21-latka. Mężczyzna w ostatnich latach zamieszkiwał na terenie województwa mazowieckiego. Ostatni kontakt z rodziną nawiązał 30 stycznia tego roku.Zgłaszająca zawiadomiła, że od 30.01.2023 roku nie ma kontaktu z bratem, z którym dotychczas regularnie rozmawiała. Mężczyzna do 2020 roku mieszkał na terenie Kraśnika w placówce wychowawczo-opiekuńczej. Następnie przeniósł się na teren powiatu pruszkowskiego. Jeżeli zgłaszająca mieszka na terenie gminy Bychawa i tam złożyła zawiadomienie to można było dopisać, że zaginiony może również przebywać lub przemieszczać się do miejsca zamieszkania zgłaszającej, to wtedy wiadomo jest o co chodzi.

 5. Za darmo bym w tej bychawie nie chciał mieszkać

  • ….i nie mógłbyś w Bychawie mieszkać za darmo-ten przywilej jest płatny i to w dukatach królewskich.

 6. Policjanci z Bychawy dadzą radę. Z pewnością. To wybitnej klasy specjaliści.

 7. Czy nazwisko zaginionego jest znaczące (w kontekście dorastania w ośrodku) ? Co z RODO? Czy zwykle wygląda jakby nie mógł się obudzić-jeśli tak, to może dlatego jest problem z kontaktem?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo