Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

„Ochroniarze skatowali uczestników dyskoteki”. Klub został zamknięty, sprawą zajmuje się policja

Około dziesięciu osób wymagało interwencji lekarskiej po wizycie w jednej z dyskotek. Jak twierdzą, zostali skatowani przez ochronę. Tymczasem klub zapewnia, że pracownicy podjęli interwencję wobec agresywnych gości.

57 komentarzy

  1. Podpalic ten burdel albo wyszadzc w powietrze bo nic niczego nie zmieni. A ochroniazyki cwaniaki, gdyby tak wszyscy sie stawili przeciw im to miazga by z nich zostala ale ludzie sie boja postawic tylko uciekali, zenada.

  2. A kto normalny tam jeździ same ćpuny

  3. Taaa na pewno …zapewne znudzeni tym ze nic sie nie dzieje ochroniarze ,rzucili się na uczestników imprezy i ich pobili z nudów …wiecej niż pewne że tak było …chyba tylko upośledzony albo chory na glowę by w to uwierzył

  4. Obdukcje sporo wyjaśnią, jeżeli potwierdzi się że ochrona użyła pałek w sposób nie dozwolony a do tego nie została do tego przeszkolona i nie wie w co można taką pałką lać z w co nie to życzę im powodzenia. Jak ktoś będzie chciał być upierdliwy i zrobić im koło pióra to potem szczytem ich możliwości będzie ochrona budowy .Niestety ale użycie środków przymusu bezpośredniego łącznie z użyciem kajdanek, gazu czy pałki w polskim prawie zostawia dość mały margines błędu by nie przekroczyć uprawnień .

  5. Co za szambo-stodoła, jak można się tak upodlić żeby w takiej mordowni w ogóle stopę postawić.

Z kraju

Sport