Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Ukrainy podejrzany o czyn o charakterze pedofilskim. Dotykał miejsc intymnych

Obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty dopuszczenia się wobec małoletniej poniżej 15 lat innej czynności seksualnej. Mężczyzna wczoraj został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

– Jak ustalono pod koniec września na Placu Litewskim w Lublinie do małoletniej poniżej 15 roku życia siedzącej na ławce i czekającej na koleżankę przysiadł się obcy mężczyzna. Najpierw zaczepiał ją słownie, kiedy chciała odejść to mężczyzna dopuścił się wobec niej innej czynności seksualnej poprzez dotykanie miejsc intymnych. Przestraszona dziewczyna uciekła. Wieczorem o zdarzeniu została powiadomiona Policja – relacjonuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Sprawą tego zdarzenia zajęli się kryminalni z I Komisariatu Policji w Lublinie wraz z kryminalnymi z KMP w Lublinie. Funkcjonariusze w miniony wtorek zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ten czyn. Okazał się nim 31-letni obywatel Ukrainy.

– Wczoraj 31-latek został przez policjantów doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa doprowadzenia do innej czynności seksualnej osoby małoletniej poniżej 15 lat – wyjaśnia podkomisarz Kamil Karbowniczek.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i policjantów. Wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Podejrzany trafił już do tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Zgodnie z kodeksem karnym, 31-latkowi grozi teraz kara nawet do 15 lat więzienia.

34 komentarze

 1. Już mi się mocno przejadły wiadomości o ukrainie i jej prawych obywatelach Powinno być referendum na temat dalszej pomocy naszym braciom bo wola bandy z wiejskiej nie jest wolą narodu PS może zacząć wysyłać pomóc dla dzieci palestyńskich które cierpią

 2. Żałuję że nie ma mnie w tym areście gdzie ten banderowiec odsiaduje tymczasówke. Zjechało się tego gu**a do Polski z ukrainy
  Ha ha ha ha najbardziej mnie śmieszy PiS i ciemnu lud który uważa że PiS obronił nas przed falą imigrantów a 2 mln przyjeli z Ukrainy, szczyt głupoty, debilizmu

  • Panie ten delikwent to wjechał legalnie do Polski a mowa jest o nielegalnych migrantach. Czy tak ciężko zrozumieć i odróżnić legalnego uchodźcę od nielegalne migranta.

  • to jest nas dwóch, ja też żałuję, że nie ma cię w tym areszcie

 3. Proszę po raz kolejny redakcje Lublin112 o przestrzeganie prawa !! Poprostu cierpliwie i grzecznie Proszę, jeżeli sytuacja się będzie notorycznie powtarzać podejmę dalsze kroki

  • A my prosimy zastanowić się, co Pan\Pani pisze w komentarzach. Także prosimy przestrzegać prawa.
   Pozdrawiamy

   • Zgadzam się aby szanowna redakcja upubliczniła treść mojej wypowiedzi w komentarzu które łamie według Was prawo. Nie upublicznienie i nie udowodnienie wyższego komentarza jednoznacznie wskazuje że to Wasza strona łamie prawo. Bardzo Prosze jeszcze raz tego nie robić, nie łamać prawa!

    • Prosimy się zastanowić, czy pisanie o ludziach innej narodowości w ten sposób, jak Pan\Pani napisał\a jest zgodne z prawem. Odsyłamy do KK – Art. 257
     Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

     • Bardzo śmieszny jest Pan. Jeżeli ten akt prawny który Pan przekopiował jest sugestio że nie przestrzegam ww aktu prawa ma Pan obowiązek zgłosić to organom ścigania. Nie zgłoszenie tej sytuacji spornej automatycznie wykaże moją rację i będę domagał się odszkodowania lub przeprosin. Często nie publikujecie też faktu że policja jest firmą

      • Przywracamy komentarz, jeżeli ktoś do nas się zgłosi, aby przekazać dane jego autora, przekażemy je. Już nie raz o to prosiła policja, czy sąd.
       Pozdrawiamy

    • No i w czym problem, przecież napisał prawdę, wygwiazdkował obraźliwe stwierdzenie a nazywanie banderowca banderowcem to chyba normalne, jak miał go nazwać-przyjacielem???

   • Ma szczęście banderowiec, że na ojca tej dziewczyny nie trafił, byłoby raczej marnie z suchoklatesem

 4. O, już wiem, wyświetliła mi się reszta tekstu

Dodaj komentarz

Z kraju