690 680 960

NOWE PRZEPISY BADAŃ TECHNICZNYCH. JAK DZIAŁAJĄ?

Już obowiązują nowe przepisy dotyczące przeglądów technicznych samochodów. Przede wszystkim, kierowca jest zmuszony zapłacić za wykonanie badania przed rozpoczęciem przeglądu. Oznacza to, że płacimy „z góry”, a opłatę uiszcza każdy, niezależnie od wyniku badania. Opłata ewidencyjna nie jest pobierana jak wcześniej za „wpis do dowodu rejestracyjnego”, ale za przeprowadzenie badania, niezależnie od jego wyniku – możemy przeczytać stanowisko władz w „Gazecie Prawnej”.

Co równie ważne, wynik badania od razu trafia do internetowej bazy danych Centralnej Ewidencji Pojazdów. Dostęp do tych informacji ma m.in. policja. Powód niezaliczenia badania zobaczy także pracownik kolejnej stacji diagnostycznej, do której pojedzie kierowca z niesprawnym autem, będzie więc wiedzieć, czemu przyjrzeć się dokładnie. Koniec końców, z tego rozwiązania skorzysta także kierowca, który będzie chciał kupić używane auto. W bazie danych będzie mógł sprawdzić, czy samochód nie miał wcześniej wykrytych przez diagnostów problemów.
Można oczekiwać ,że mimo początkowych narzekań wielu kierowców na nowy system, docelowo przyczyni się on do poprawy bezpieczeństwa na drogach oraz większej dbałości właścicieli samochodów o ich stan techniczny.
Właśnie mając na uwadze powyższe i chcąc uchronić właścicieli pojazdów od wysokich kosztów związanych z diagnozowaniem stanu technicznego pojazdu przed jego terminem badania technicznego w firmie 'SMART-TEST” uruchomiliśmy program dzięki któremu każdy kto wykona u nas przegląd rejestracyjny swojego samochodu otrzyma KARTĘ KLIENTA uprawniającą do nawet wielokrotnego BEZPŁATNEGO sprawdzenia stanu technicznego swojego pojazdu tak, aby wcześniej wykryć potencjalne usterki i usunąć je przed kolejnym terminem przeglądu rejestracyjnego.

Wizyty w naszej stacji można rezerwować telefonicznie tel. 885-885-533 lub mailowo [email protected] aby uniknąć oczekiwania w kolejce.

SMART-TEST, Al. Kraśnicka 78. Zapraszamy

artykuł sponsorowany

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.0181zł -0.04%
  • GBP 5.0458zł -0.27%
  • EUR 4.3303zł -0.07%
  • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas