Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nowe porsche w usłudze Panek CarSharing dostępne było nieco ponad 12 godzin (zdjęcia)

Firma Panek CarSharing zajmująca się wypożyczaniem pojazdów na minuty, z żalem powiadomiła wczoraj o rozbitym kolejnym pojeździe, tym razem nowego porsche. Jak się okazało, kierujący porsche był po alkoholu, a winę za zdarzenie ponosi kierowca innego pojazdu.

W nocy z piątku na sobotę na jednej z ulic Warszawy zostało rozbite auto marki Porsche Cayman należące do firmy Panek CarSharing.

– Z wielkim żalem informujemy, że nasza wczorajsza nowość – Porsche Cayman wytrzymał w usłudze lekko ponad 12 godzin. W nocy o 2:52 miała miejsce kolizja. Na miejscu policja stwierdziła winę innego pojazdu. Normalnie w tej sytuacji cała wartość szkody zostałaby pokryta z ubezpieczenia sprawcy. Niestety sprawa nie jest taka „prosta”. Kierowca naszego samochodu lekko przekroczył dozwoloną ilość alkoholu w organizmie, z którą można usiąść za kierownicą. Sprawa jest w toku – poinformował przedstawiciel firmy.

Czasami wystarczy jedno piwo, aby doprowadzić do takiej sytuacji jak w poniższym przypadku.

W ofercie Panek CarSharing w grupie EXTREME zostały jeszcze dwa samochody: BMW i8 i Bentley Continental. Porsche miało silnik 2,7 l oraz 245 KM.

Nowe porsche w usłudze Panek CarSharing dostępne było nieco ponad 12 godzin (zdjęcia)

Nowe porsche w usłudze Panek CarSharing dostępne było nieco ponad 12 godzin (zdjęcia)

(fot. Panek CarSharing)

25 komentarzy

  1. ta, „nowe Porsche” – model sprzed kilku lat sprowadzony pewnie uszkodzony ze Stanów i naprawiony za pół ceny. jeśli coś egzotycznego jeździ w wypożyczalni i nie jest najnowszym modelem, to na 90% było tłuczone…

  2. Krzysztof,, Ochota,,

    Mtślenie ma przyszłość… Czym droższe auto, tym więcej zostanie w kieszeni.

  3. Bardzo jestem zasmucony tym zdarzeniem, łączę się w bólu i rozpaczy ! Mam Zafirę z 2002 roku, niedługo zamierzam ją próbować sprzedać. Może tak światowa i nowoczesna firma odkupi ten zacny egzemplarz, aby dalej dzielnie służył w tak jakże trudnych czasach.

  4. miejmy nadzieję, że go nie stać i będzie musiał brać kredo żeby to spłacić 😀 made my day

  5. W tym Panku to wypożyczają samochody żeby można było sobie go rozpier**ć?

  6. Nie jedno takie porsche się poskladalo niech tylko trafi pod odpowiedni adres

  7. Ale reklama na całą Polskę jest… policzcie ile by kosztowało tak normalnie się ogłaszać pankowi…