690 680 960

W nocy zamkną ul. Krochmalną. Będą przebudowywać gazociąg

W czwartek późnym wieczorem zamknięta dla ruchu zostanie ul. Krochmalna w Lublinie. Kierowców czekają objazdy.

W związku z prowadzonymi pracami przy przebudowie skrzyżowania ul. Krochmalnej i Diamentowej w Lublinie, w nocy z czwartku na piątek wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Ze względu na konieczność przebudowy przebiegającego pod jezdnią gazociągu, w czwartek o godzinie 23 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Krochmalna.

Chodzi o odcinek od stacji paliw Orlen do skrzyżowania z ul. Diamentową. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Od strony ul. Jana Pawła II wyznaczono objazd przez ul. Diamentową, Wrotkowską, Nowy Świat i ul. Kunickiego. Z kolei od strony ul. Dywizjonu 303 przez ul. Muzyczną, Narutowicza i Nadbystrzycką.

Inaczej pojadą też niektóre linie komunikacji miejskiej. Dwa ostatnie kursy linii nr 1, z godz. 23.22 i 23.54 z przystanku Żeglarska, zostaną skierowane przez ul. Nadbystrzycką, Muzyczną, Stadionową, Gazową do pl. Dworcowego. Tą samą trasą, lecz w odwrotnym kierunku, pojedzie autobus wyjeżdżający o godz. 23.10 z przystanku Pancerniaków Felicity. Z kolei trolejbus linii nr 161, wyjeżdżający o godz. 23.18 z os. Poręba, z ul. Zana skręci w Nadbystrzycką i przez ul. Muzyczną, Stadionową i Młyńska pojedzie w kierunku Felina.

Utrudnienia w ruchu potrwają do godzin porannych.

(fot. lublin112)
2018-05-24 17:19:06

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie