690 680 960

Nocne zderzenie autobusu, lawety, busa i ciężarówki. Wszystkimi pojazdami kierowali obywatele Ukrainy

Cztery pojazdy uczestniczyły w nocnym wypadku, jaki miał miejsce na trasie z Lublina do Chełma. Każdym z nich kierował obywatel Ukrainy. Sprawcą okazał się kierowca rejsowego autobusu.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Tytusin w powiecie chełmskim. Przed godziną 1, na drodze krajowej nr 12 między Lublinem a Chełmem zderzyły się cztery pojazdy: autobus, laweta, bus i ciężarówka. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doprowadził kierowca autobusu relacji Warszawa-Odessa. Kierujący nim 33-letni mężczyzna poruszał się w kierunku Chełma. Nie dostosował jednak prędkości do warunków panujących na drodze i na prostym odcinku drogi najechał na tył Mercedesa Sprintera.

Siła uderzenia była tak duża, że bus został wepchnięty w tył lawety przewożącej auta osobowe. Następnie oba pojazdy zjechały na przeciwległy pas ruchu i wpadły do rowu, natomiast autokar uderzył jeszcze w naczepę ciągnika siodłowego.

Jak się okazało, wszystkimi czterema pojazdami kierowali obywatele Ukrainy. Badanie alkomatem wykazało, że każdy z nich był trzeźwy. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. policja, nadesłane – Marcin)

21 komentarzy

 1. Ostatni sprawiedliwy

  Więcej tych kacapów nasciagajcie bo stać nas bogaty kraj tylko piniendze drukować potrafią i zadłużać brawo pusiurki

 2. Niech zamkną w końcu tą granicę. Przecież te chachły jeżdżą w tą i z powrotem. W jakim państwie jest taka anarchia.?

 3. No i złom zostawią w Polsce.

 4. Franiu pomyśl !!!!

  Franiu tylko zauważ różnicę że nasz krajan za granicą pracuje i nikt go nie utrzymuje od A do Z. Rozumiesz?

 5. Dyrdymałkiewicz nijaki

  Nocne zderzenie autobusu, lawety, busa i ciężarówki – „bracia” od wojny i obowiązku obrony kraju, uciekli, ale nieszczęście i tak ich dopadło.
  Karma wraca, jak widać.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas