Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał w nocy przez Lublin, napotkał łosia. Zwierzę stało przy jezdni, po chwili ruszyło (wideo)

W nocy z soboty na niedzielę na jednej z ulic Lublina nasz Czytelnik napotkał łosia. Zwierzę przemieszczało się wzdłuż ulicy Krężnickiej, w rejonie szkoły.

Sytuacja zarejestrowana na nagraniu pokazuje, że podczas nocnego przejazdu samochodem przez Lublin, należy mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Wszystko za sprawą dzikiej zwierzyny, która może pojawić się na jezdni lub w jej pobliżu.

Taka sytuację zarejestrował na nagraniu nasz Czytelnik, który jadąc w nocy z soboty na niedzielę ul. Krężnicką, w rejonie szkoły napotkał na sporych rozmiarów łosia.

Zwierzę przez chwilę stało przy ulicy, następnie widząc nadjeżdżające pojazdy ruszyło pasem zieleni. Całe zdarzenie pokazuje, że nie tylko poza miastem, ale również na miejskich ulicach możemy natrafić na dziką zwierzynę. Warto więc zachować ostrożność i bezpieczną prędkość, pozwalającą zatrzymać pojazd w chwili zagrożenia.

(fot. wideo nadesłane)

12 komentarzy

 1. Bestie panoszą się wszędzie , dostają małpiego rozumu i o kraksę bardzo łatwo.

  • „Bestie panoszą się wszędzie , dostają małpiego rozumu i o kraksę bardzo łatwo”

   Wypisz wymaluj charakterystyka polskiego kierowcy.

 2. trwa namnazanie łosi w jakim celu???? kiedys było normalnie losie na bagnach na podlasiu a teraz wszedzie pytanie po co? w skandynawi co roku odstrzeliwuja ponad 100tys łosi i ekolodzy jakos nic a u nas larum bo loś- ustalic populacje łosia na okreslonym poziomie i utrzymywac! z inna zwierzyna też!

  • Gdyby człowiek w imię swoich durnych fobii i uprzedzeń nie wytrzebił populacji wilka, to z łosiem teraz nie byłoby problemu. Przyroda reguluje się sama, ale największy szkodnik i dewastator tej planety, czyli człowiek, zawsze wszędzie musi wsadzić swoje łapska i zaburzyć naturalny porządek. A potem najbardziej tępi i ograniczeni przedstawiciele tego gatunku mają pretensje do wszystkich i do wszystkiego, tylko nie do siebie.

 3. Miano odstrzeliwać te szkodniki,ale podobno bratanica hodowcy kota też lubi gadzinę i nie pozwoliła.

 4. zablakal sie w dąszczu budynkow i ogrodzen

 5. Są też bestie rozwścieczone na dwóch nogach.Te rozwścieczone bestie na dwóch nogach są groźniejsze,bo mogą mieć w sobie narkotyki czy alkohol,a łoś na czterech nogach jest niebezpieczny bo się boi człowieka w metalowej puszce (samochodzie),poza tym takie zwierzę to nie rozumie tego że może wpaść w samochód i przebiega beztrosko przez jezdnię,jak to łoś

 6. Lepiej łosia niż laser. Teraz wychodzi taniej ?

 7. Taki np łoś na dwóch nogach grasuje w parku na Podzamczu ,na wprost Viwo a wtóruje mu jego samica i ten łoś bezkarnie zaczepia ludzi pod nosem komisariatu nr1

 8. Wolę na drodze spotkać łosia niż naćpanego i pijanego bandytę w BMW bez uprawnień.

 9. czekał na Bolta

Z kraju