Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Niesamowite atrakcje za kierownicą buggy i quadów. Mamy dla Was zaproszenia na tor w Trzciankach

Jazdy quadami oraz buggy, na specjalnie przygotowanym torze w Trzciankach koło Janowca to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Dla naszych czytelników mamy vouchery do Buggzylandu.

Buggzyland powstał na terenie byłej kopalni piasku w Trzciankach koło Janowca, w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Posiada ponad 3,5 km tras off-roadowych zarówno do nauki jak też do doskonalenia techniki jazdy. Tor podzielony jest na kilka stref. Pierwsza to łagodne trasy dla początkujących, druga to tory szybkie, gdzie można poczuć moc i możliwości pojazdów buggy oraz quadów. Trzecia z kolei, jest dedykowana ćwiczeniom technicznych umiejętności jazdy quadem w trudnym terenie. Różnorodność tras jak i ukształtowanie terenu sprawia, że każdy może spróbować swoich sił za kierownicą jednego z dostępnych pojazdów.

Oczywiście każdy zanim wyruszy na trasę, przejdzie wcześniejsze przeszkolenie. Będzie też cały czas pod czujnym okiem instruktorów. Wśród dostępnych pojazdów są quady i buggy. Te pierwsze są doskonałe zarówno do ćwiczenia technicznych umiejętności poruszania się w trudnym terenie, jak i rekreacyjnej jazdy szlakami turystycznymi. Z kolei buggy, czyli pojazdy, których konstrukcja opiera się na klatce, w której umieszczone są wyłącznie niezbędne części pojazdu, zapewniają sporą dawkę emocji. Dzięki dużemu przyśpieszeniu oraz osiąganiu wysokich prędkości, jazda nimi doskonale podnosi poziom adrenaliny i zapewnia niezapomniane przeżycia. Co ważne, jazdy rekreacyjne po okolicy odbywają się tylko po wyznaczonych trasach z poszanowaniem natury i własności prywatnej.

Na terenie toru znajduje się także wiata imprezowa, która stanowi doskonałe miejsce na niedzielny piknik, rodzinną imprezę czy też spotkanie integracyjne. Z kolei po emocjach zza kierownicy, można się zrelaksowac, grając w minigolfa. Ta zabawa wbrew pozorom nie jest taka prosta. Precyzja i spokój to recepta na wygraną rundę. Ruchome przeszkody i cztery różne tory to gwarancja zupełnie innej rozgrywki za każdym razem. Polecana jest zarówno do zespołowych rozgrywek, jak i indywidualnych pojedynków.

Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na bezpłatne przejazdy pojazdami buggy. Aby otrzymać voucher, należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Jaki jest najlepszy sposób na zapewnienie sobie sporej dawki adrenaliny. Odpowiedzi należy przesyłać do piątku do północy na adres [email protected]. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni.

40

(fot. nadesłane)
2017-08-28 23:40:33

3 komentarze

  1. Swoimi maszynami rozumiem że nie można startować??

    • Swoimi maszynami można startować. W wakacje jeździłem swoim LTZ400 przez 2 godz. – wystarczająco. Właściciel nie chciał nic kasy.

  2. Jaka ma być forma odpowiedzi? Hasło reklamowe, „w trzech zdaniach” czy krótkie opracowanie?