Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

W niedzielę na torze na Majdanku spotkają się modelarze. Przyjść może każdy

Po raz kolejny w Lublinie spotkają się modelarze. Dla lepszych wrażeń, jak też bezpieczeństwa, tym razem wydarzenie odbędzie się na Majdanku.

W najbliższą niedzielę w Lublinie po raz drugi spotkają się modelarze. Tym razem wydarzenie zorganizowano na Torze Majdanek, w miejscu gdzie odbywa się Wrak Atak. Przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo, gdyż jeżdżenie modelami pomiędzy nogami przechodniów czy też pomiędzy rowerzystami może skończyć się wypadkiem bądź też uszkodzeniem modelu.

– Nasze pierwsze spotkanie RC Lublin odbyło się nad Zalewem Zemborzyckim 30 kwietnia. Pogoda nam nie dopisała, ale ludzie który byli zainteresowani owszem. Teraz zrobimy to lepiej. Abyście nas lepiej poznali zaprosimy was do naszych modeli, będzie je można dotknąć, zapytać o parametry i inne rzeczy. Jesteśmy otwarci na pytania i z miłą chęcią przedstawimy modelarstwo z jak najlepszej strony – wyjaśnia jeden z organizatorów.

Start imprezy zaplanowano na godzinę 14:00. Na początku zostaną przedstawione modele, godzinę później odbędą się skoki jak i mały pokaz prędkości modeli. Te wolniejsze, które jeżdżą w terenie, będą prezentowane w innym miejscu niż pojazdy szybkościowe. – Jako grupa modelarzy, z miłą chęcią opowiemy wam o nich co będziecie chcieli wiedzieć, gdzie taki model zakupić czy jak go modyfikować, aby dawał jeszcze więcej frajdy – dodaje organizator. Udział w imprezie jest darmowy, tak samo jak wstęp na nią. Dodatkowe informacje można znaleźć na profilu FB RC Lublin: https://www.facebook.com/RcLublin/

41

40

(fot. nadesłane)
2017-05-26 23:00:26

Jeden komentarz

  1. aby patrzeć jak i ten tor zostanie zamknięty

Z kraju

Polityka i społeczeństwo