690 680 960

Nie żyje mężczyzna potrącony na drodze krajowej nr 19 (zdjęcia)

W czwartek rano na drodze krajowej nr 19 w Mostach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje mężczyzna potrącony przez mercedesa.

Jak już informowaliśmy, dzisiaj po godzinie 10 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Mosty, w rejonie parkingu, doszło do potrącenia pieszego.

Policjanci ustalili wstępnie, że stojący na poboczu drogi 37-latek został potrącony przez pojazd dostawczy marki Mercedes. Kierowca mercedesa zbyt późno zorientował się, iż jadący przed nim pojazd się zatrzymuje i zjechał na pobocze jezdni, aby uniknąć zderzenia. W wyniku tego pojazd uderzył w stojącego na poboczu mężczyznę, oczekującego na możliwość przejścia przez jezdnię.

Po potrąceniu, kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo. 37-letni mężczyzna po reanimacji i w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł w szpitalu.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku, w rejonie zdarzenia nadal występują utrudnienia z przejazdem.

(fot. Policja Kraśnik, nadesłane)

12 komentarzy

 1. Z tego co obejrzałem na mapie nie ma miejscowości Mosty na 19/…….??????

 2. Używanie telefonu podczas kierowania pojazdem to mało groźne wykroczenie.

 3. Mosty to potoczna nazwa tego miejsca, a nie nazwa miejscowości.. Ktoś nie odrobił pracy domowej ? Wypadek miał miejsce w okolicach parkingu na DK 19 pomiędzy miejscowościami Polichna Podlesie oraz Słodków Kolonia.

 4. dopier..lał solidnie baran

 5. Co roku to samo przyjeżdżają na grzyby przelatuja z lewej na prawą jak na jakiejś wiejskiej ścieżce rowerowej ludzie tam jest droga szybkiego ruchu nie las. Gdzie tam przechodzić przez drogę gdzie na skrzyżowaniu codziennie tamtędy jeżdżę ostatnio baba rowerem z koszykiem grzybów przeciela mi drogę w taki sposób że kierowca tira z naprzeciwka prawie we mnie na czoło poszedł bo mu hamulce pewnie krzywo złapały trzeba myśleć to tak jak bym stanal na A4 łapać stopa na środku

  • Kasia przyjaciółka ofiary

   Polichna akurat w tym wypadku się mylisz ten człowiek co nie żyje wcale nie chciał przejść na drugą stronę ulicy jak to opisali otóż czekał na swoją narzeczoną która była po drugiej stronie jezdni i to w niego wjechal pojazd na pobocze a nie został potrącony na ulicy .

 6. Kolejny morderca z dostawczaka. Jeżdżą ciężkimi szrotami z prędkościami przeznaczonymi dla lekkich aut sportowych i taki jest skutek… Bezwzględne więzienie dla wiecznie spieszących się lumpów to jedyny sposób!

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas