690 680 960

Nie zauważyła nadjeżdżającego trolejbusu, wjechała wprost przed pojazd. Wszystko nagrała kamera (zdjęcia, wideo)

Ma 12 metrów długości i ponad 3 metry wysokości. Pomimo tego okazuje się, że można go nie dostrzec na drodze. Na szczęście pasażerom i kierowcom nic się nie stało. Dzięki uprzejmości jednego z uczestników zdarzenia prezentujemy nagranie.

46 komentarzy

 1. Kobita patrzyła czy nikt nie idzie na przejściu dla pieszych. Może teraz zrozumie co to taka zielona strzałka co jest skierowana w prawo czasami

 2. Na wyświetlaczu trajtka brakuje literki „T” na samym końcu 🙂

 3. Jak to? Kobiecie nie ustąpił?

 4. Kierowcy autobusów… Szkoda klawiatury na pisanie…

 5. Naprawdę mógł zwolnić, koledzy z Mpk jeżdżą po 15 lat i nie mięli jednej kolizji a ten gość co chwilę ktoś mu wymusza. Gdyby każdy tak szeryfował to działy by się tragedie. Fakt kobieta osobówką wymusiła, ale kierowca trolejbusu jest kierowcą zawodowym i powinien zbliżając się do skrzyżowania zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość a nie zapie……. Każdy z kierowców przynajmniej kilka razy w miesiącu ma podobne sytuacje i zwalnia a tu naprawdę można było odpuścić, zwolnić i spokojnie zacząć hamować. Widać opóźniona reakcja i wręcz chęć spowodowania sensacji.

  • A ty głupku walisz te komentarze pod każdą kolizją z MPK Idź się leczyć chory człowieku

  • A pomyśl że kierowca ma wybór między być poszkodowanym w lekkiej kolizji a być ciągany przez prokuratora i wyrok w zawieszeniu za ostre hamowanie i uszkodzenie ciała pasażera.

   • Czemu tylko 4s filmu? Pokażcie co było wcześniej. Stawiam, że dopiero co się zmieniło na zielone i zaczęli ruszać, a ten z trajtka dojeżdżał do krzyżówki. Jak zobaczył zielone to dał do pieca i narobił innym kłopotu. Trzeba myśleć „zawodowcu” z trolejbusa. Ogólnie to przydałaby się kontrola tych kierowców. Rozumiem, że ciężko pracują i robią wszystko by zdążyć na czas, ale ryzykować czyjeś życie dla kilku sekund to jest porażka.

 6. jesteś chorym zazdrosnym człowiekiem ile można klepać to samo… byleś widziałeś? stul dziób pseudo kierowco…

 7. wymuszenie wymuszeniem, ale przecież siofer z trolejbusu w ogóle nie hamował

 8. Jak zahamuje i ludzie pospadają z siedzeń to źle po co hamował jak nie zahamuje to też źle jak wam dogodzić pseudoeksper i od wszystkiego

 9. Jak miał zahamować w miejscu jak było ślisko po deszczu, a do tego byli pasażerowie którzy nie byli zapięci pasami, których ciekawe dlaczego nie ma w obowiązkowym wyposażeniu autobusu/trolejbusu. Lepiej przywalić w osobówkę niż połamać i poobijać pasażerów. A tej z audi to zrobić dodatkowe badania jak nie zauważyła tak dużego pojazdu to ewidentnie nie powinna wsiadać za kierownice.

 10. Autobusiarz miał dużo czasu, żeby zareagować. Nie zrobił tego, dlaczego? Nagranie jest przycięte tak, żeby za dużo nie zobaczyć bo możliwe, że autobusiarz ma coś za uszami. Dużo tu znaków zapytania.

Kursy walut

 • USD 4.476zł -0.17%
 • GBP 5.4484zł 0.19%
 • EUR 4.6976zł 0.02%
 • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ