Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Na rondzie ford zderzył się z renaultem (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się na rondzie na tzw. czerwonym wiadukcie nad al. Witosa w Lublinie. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na miejscu pracują policjanci.

12 komentarzy

 1. Kobiety generalnie nie potrafią jeździć, wczoraj jestem na skrzyżowaniu, babka w a3 daję kierunek w lewo więc każdy spodziewa się, że pojedzie w lewo, a ona… jedzie prosto i mało nie dochodzi do kolizji. I jeszcze wielce oburzona, że samiec śmiał ją strąbić. Inna sytuacja na Wyścigowej, jedzie Fabia I lewym pasem ok. 50 km/h, prawy wolny. Nie wytrzymuję i po chwili wyprzedzam tego ślumoka prawym pasem. Kto za fajerą? Oczywiście kobieta! Także widać jak na dłoni, że prowadzenie pojazdu większość pań po prostu przerasta. Facecie jeżdżą szybciej, powodują więcej kolizji przez zbyt nierozważną jazdę, ale mimo wszystko oprócz dziadków +80 którzy już nie powinni prowadzić samochodu z racji wieku i braku odpowiedniej reakcji, to nie widziałem żeby facet (młody czy starszy) odwalał takie akcje. Można się z tym nie zgadzać, ale takie są fakty.

  • Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

   Wojtas, bo wszystko sprowadza się do tego, że czy to kobieta, czy mężczyzna za kierownicą, ma myśleć o tym gdzie jest i co robi, ale ka w czasie jazdy wykonuje się tzw. inne czynności (bywa, że seksualne tez), to w efekcie przestaje się myśleć o tym co sie dzieje przed przednim zderzakiem.
   Tak wiec myśleć, myśleć i jeszcze raz myśleć, mili posiadacze praw jazdy, (oczywiście płci obojga i tęczowych), bo awans do grupy męczenników motoryzacji może być kosztowny.
   I nie pultaj się, jeden z drugą, że pisze o tym wieśniak, bowiem już cesarz Klaudiusz utrzymywał, że nie ważne kto mówi,ale co mówi.

Wiadomości z info112