Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, zderzył się z toyotą (zdjęcia)

Dwa auta po południu zderzyły się na ul. Jaczewskiego w Lublinie. Jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 14 na ul. Jaczewskiego w Lublinie. Na wysokości Uniwersytetu Medycznego zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i toyota. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem mężczyzna wyjeżdżał z terenu parkingu. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu toyocie, której kierująca jechała w stronę ul. Chodźki. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu aut.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Okazało się, że nie doznała poważniejszych obrażeń ciała i ratownicy medyczni opatrzyli ją na miejscu. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w kwocie 500 złotych. Przez godzinę występowały utrudnienia w ruchu.

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, zderzył się z toyotą (zdjęcia)

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, zderzył się z toyotą (zdjęcia)

(fot. lublin112)

4 komentarze

  1. asfaltowy niedorak, ślepy i niekumaty
    mógł tak zrobić to zrobił, bambus jeden 😛

  2. LU i wszystko jasne

  3. A ileż jest podobnych wymuszeń w ciągu dnia, gdy minimalnie nie dochodzi do kolizji/wypadku. Mnóstwo nieodpowiedzialnych idiotów jeździ po terenie Lublina (i nie tylko), którzy nie zwracają uwagi ani na znaki pionowe, ani poziome, którzy wymuszają, bo „myśleli, że mają pierwszeństwo”. I LU, i LUB, i LSW, i LLB, i etc, etc. Np: tuż obok, niedaleko, z Chodźki w stronę Jaczewskiego lub Obywatelskiej też codziennie przynajmniej kilku kierowców wymusza pierwszeństwo, ale na szczęście większość kończy się na nerwach i wulgaryzmach rzucanych pod nosem. Czy tak trudno dostrzec linię stopu, albo znak „stop”?