Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nie udało się uratować życia kierowcy audi. Mężczyzna zmarł po zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Niestety nie udało się uratować życia kierowcy audi, który brał udział dzisiaj w groźnym wypadku w Świdniku. Mężczyzna po przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej został przewieziony do szpitala. Tam poszkodowany zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 13.00 w Świdniku na skrzyżowaniu ulic: Kusocińskiego i Legionów Polskich. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – audi i renaulta. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący audi mężczyzna wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku tego doprowadził do zderzenia z renaultem. Wytrącony z toru jazdy renault wypadł z drogi i zatrzymał się na polu. Obaj uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala.

Niestety tam kierowca pojazdu marki Audi zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Świdniccy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. W rejonie zdarzenia mogą nadal występować utrudnienia z przejazdem.

(fot. nadesłane Marcin)

8 komentarzy

  1. Miał przewagę dzięki technice!!!!

  2. Albo nie miał zapiętych pasów albo to był zawał bo po uszkodzeniach nie ma tragedii.

  3. w Audi chyba zabrakło poduszek po ostatnim szpachlowaniu, szkoda człowieka

    • Uderzenie boczne. Wystarczy, że pechowo uderzył głową w słupek. Pasy przed tym nie chronią. Bocznych poduszek autko mogło nie mieć bo leciwe. Poduszka w kierownicy przy takim uderzeniu nie aktywuje się bo nic to nie da.

  4. Wiadomo skad był kierowca?

  5. LSW po ulicach Lublina jezdzą jak wariaci, po Swidniku pewnie tak samo.

  6. Po ilu wypadkach / wypadkach śmiertelnych w tym miejscu, zarządca przygląda się drodze ? Moze zamiast kolejnej siłowni na świeżym powietrzy zarastającej trawa ktoś by postawił tu światła ???

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo