Nauka jazdy zakończona rozbiciem auta. Kierowca samochodu dostawczego wymusił pierwszeństwo

Na szczęście bez obrażeń ciała u uczestników, zakończyło się zderzenie dwóch pojazdów na jednym z lubelskich rond. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 10:20 na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Grygowej w Lublinie. Na rondzie zderzyły się dwa samochody: osobowy oraz dostawczy.

Jak nas poinformowano, kierujący dostawczym volkswagenem mężczyzna jechał od strony Świdnika. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na opuszczającej rondo skodzie nauki jazdy.

Doszło do zderzenia w pojazdów. Na szczęście znajdujące się w autach osoby nie doznały obrażeń ciała. Uczestnicy zdarzenia porozumieli się pomiędzy sobą, nie było potrzeby wzywania policji.

IMG_20170929_104249

2017-09-29_12.38.12

2017-09-29 12:41:17
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. To norma – ludzie wjeżdżają od strony Świdnika jakby mieli pierwszeństwo. Ostatnio o mały włos uniknąłem dzwonu z jakąś blond lalą w toyocie corolli verso na ryckich blachach. Najpierw wymusiła na mnie pierwszeństwo na rondzie, potem pojechała w kierunku Felicity. Jechałem za nią. Kiedy wjechałem na pas do skrętu w prawo – ten na parking przy Felicity, pani z Ryk postanowiła uczynić to samo – problem w tym, że jechała pasem na wprost, ale co tam – bez jakiejkolwiek sygnalizacji – sru przed mój samochód. Dałem po hamulcach, potem klakson – u pani zero reakcji. Na koniec – wjazd na małe rondo. Pani ma najwidoczniej coś ze wzrokiem, bo na parking wjechała pod prąd, omal nie zderzając się z prawidłowo wyjeżdżającym samochodem. Takie osoby powinny być eliminowane z ruchu drogowego i to dożywotnio.

 2. Kierowcy dostawczaka kurs prawa jazdy by się również przydał.

 3. No i egzamin do poprawki czy mu juz za straty moralne zalicza?

 4. a ku ku - jestem na drugim pasie

  Mi ostatnio pani na egzaminie przy zmianie psa o mało nie wjechała w samochód …. na szczęście egzaminator zahamował … aż silnik zgasł… widziałam we wstecznym, że światła zgasły … 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7493zł -0.97%
  • GBP 5.2823zł 0.2%
  • EUR 4.5631zł -0.29%
  • CHF 4.1651zł -0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku