Najwyższa do tej pory wygrana w Super Szansie padła w naszym regionie

Po raz kolejny w ostatnim czasie w województwie lubelskim padła główna wygrana w organizowanych przez Lotto grach liczbowych. Tym razem w Tomaszowie Lubelskim szczęśliwiec wygrał 2 mln złotych.

Wygrany kupon został nadany w punkcie Lotto w Galerii Rynek przy ulicy Traugutta 1 w Tomaszowie Lubelskim. Grając w Ekstra Pensję szczęśliwiec zdecydował się aktywować znajdujący się na kuponie siedmiocyfrowy numer Super Szansy. Wydając dodatkowe dwa złote otrzymał numer 0728279, który to później został wylosowany. Dzięki temu otrzyma 2 mln złotych. Jest to pierwsza tak wysoka wygrana w Super Szansie, która zadebiutowała 7 czerwca.

Super Szansa to numer składający się z siedmiu cyfr, który pojawia się na kuponach wszystkich gier, z wyjątkiem Keno. Aby zagrać w Super Szansę, należy zaznaczyć odpowiednią opcję na blankiecie lub w momencie zakupu poinformować o chęci gry sprzedawcę. Jeden zakład kosztuje 2 złote. Super Szansa ma 7 stopni wygranych – od 2 zł za trafienie ostatniej cyfry w numerze, do 2mln złotych za trafienie wszystkich siedmiu cyfr.

To już kolejna z głównych wygranych, jakie w ostatnim czasie padły w Lotto i trafiły do naszego regionu. Pod koniec w punkcie znajdującym się w sklepie Biedronka przy ul. Targowej 8 w Szczebrzeszynie wytypowano główną nagrodę w Ekstra Pensji. W marcu w kolekturze Lotto przy ul. Dmocha 6 w Łukowie również kupon Ekstra Pensji okazał się wygrany. Następny szczęśliwy kupon nadano w maju w punkcie przy ul. Wieniawskiej 9 w Lublinie.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-06-12 12:49:18

Zobacz również

4 komentarze

 1. Ciekawe czy to aby nie jest jedna wielka ściema.. ..do tej pory nie znam nikogo, kto by miał znajomego, którego znajomy zna kogoś, kto wygrał w lotka a tymczasem już tyle głównych wygranych padło w naszym pięknym mieście..

 2. 🙂 u mnie w rodzinie strzeliliśmy 5tkę 😀

 3. W tym roku miałem kilka trojek po 24zł, trzy czwórki warte ponad 200zł, zdrapkę wartą 40zł i trójkę w mini lotto wartą ponad 40zł. Gram bo znam osobę która faktycznie wygrała ponad milion. Przewaliła wszystko na pierdoły i teraz jest biedniejsza niż przed wygraną. Bo wydawać piniondze to trza umić 😉

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku