690 680 960

Najlepsi Sponsorzy Lubelszczyzny 2017 wybrani. Odbyła się Jubileuszowa Gala 5-lecia Klubu Odpowiedzialnego Biznesu

Już po raz kolejny wybrano Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny. Redakcja portalu lublin112.pl została wyróżniona za wieloletnią współpracę w ramach Klubu Odpowiedzialnego Biznesu i promocji społecznej odpowiedzialności biznesu w regionie.

W środę 28 lutego odbyła się V Jubileuszowa Gala 5-lecia Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Wydarzenie organizowane przez Giełdę Eventów podsumowało aktywność sponsorską firm członkowskich na rynku lubelskim w ostatnim roku. Gala odbyła się w Hotelu Focus przy al. Warszawskiej 109 w Lublinie.

Celem Uroczystości był wybór najlepszych przedsiębiorstw w zakresie sponsoringu i społecznej odpowiedzialności biznesu w 2017 roku. Giełda Eventów we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego wyróżnia przedsiębiorców, którzy w swoich działaniach uwzględniają aspekt odpowiedzialności społecznej biznesu oraz nastawieni są na tworzenie relacji z różnymi grupami odbiorców.

Podstawą nominacji są głosy zebrane przez cały rok na firmy w ramach serwisu www.gielda-eventow.pl oraz podejmowane działania przedsiębiorców. Po raz pierwszy statuetka trafiła także do organizatora eventu, który zdobył największe zaangażowanie społeczności serwisu w zeszłym roku.

Tytuł Najlepszego Sponsora Lubelszczyzny 2017 w kategorii działalność charytatywna zdobyła firma Higienika – Czystość i Higiena, w kategorii wspieranie środowiska akademickiego uzyskała firma Camp & Resort Leaders Poland – studenckie wakacje w USA, w kategorii marketing sportowy tytuł przypadł firmie Posters Agencja Reklamowa. W uznaniu za pielęgnowane tradycje i status na rynku Najlepszym Sponsorem Lubelszczyzny zostały Hurtownie Elektryczne Elmax.

Wyróżnienie specjalne w uznaniu za rozwijanie tradycji lotniczych w regionie przypadło dla Navcom Systems. Z kolei Top Event 2017 roku głosami użytkowników serwisu www.gielda-eventow.pl trafiło do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego za organizację Lublin Business Run 2017.

Miło nam też poinformować, że pięć podziękowań zostało wręczone kluczowym mediom i instytucjom za wieloletnią współpracę w ramach Klubu Odpowiedzialnego Biznesu i promocji społecznej odpowiedzialności biznesu w regionie. Jedno z nich trafiło właśnie do twórców serwisu lublin112.pl. Serdecznie dziękujemy, jednocześnie gratulujemy wyróżnionym przedsiębiorcom.

(fot. Krzysztof Fabisiak Najlepszy Kadr)
2018-03-01 23:00:54

3 komentarze

 1. Mamo chwalą nas.
  Kto?
  No wy mnie a ja was..

 2. A dlaczego nie ma konkursu na Janusza biznesu? Się pytam.

 3. Gratulacje Lulu, pozdrawiam serdecznie.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas