W najbliższych dniach opady deszczu i ochłodzenie

W najbliższych dniach aura nie będzie nas rozpieszczać. Od poniedziałku do środy w regionie deszcz oraz nieznaczne ochłodzenie.

Dzisiaj w regionie od godzin porannych należy spodziewać się opadów deszczu, które ustąpią dopiero późnym wieczorem. W poniedziałek termometry pokażą od 5 – 6 °C w Lublinie, Puławach, Kraśniku i Łukowie. Dużo cieplej ma być w Chełmie, Zamościu, Tomaszowie Lubelskim, Białej Podlaskiej i Włodawie. Tam na termometrach od 7 – 8 °C. Wiatr na ogół słaby, w porywach osiągający maksymalnie 30-40 km/h. Wiać ma z kierunku północnego, ale także północno – wschodniego i północno – zachodniego. Potęgować ma to odczucie chłodu.

We wtorek nadal deszcz związany z płytkim ośrodkiem niżowym, który znajdzie się nad Białorusią. Termometry wskażą w całym regionie od 5 °C do 7 °C. Wiatr na ogół słaby, w porywach osiągający 20 – 30 km/h z północy i północnego – zachodu.

W środę nie powinno już padać. W tym dniu termometry w regionie wskażą od 7 °C do 8 °C. W kolejnych dniach zacznie robić się coraz cieplej. Termometry mogą pokazać nawet 9 – 11 °C. Więcej informacji o sytuacji pogodowej, na następne dni, w drugiej części tygodnia.

2016-03-07 07:04:43
(fot. lublin112.pl, prognoza oprac. przez serwis lubelscyfaniburz.pl)

3 komentarze

 1. Studętkom jezdem to wiem, że...

  Oj! Wyraźnie „nie lotna” pogoda dla bocianów, a wiadomo, że jak nie dostarczą na czas nowych obywatelątek RP to +500 nie będzie komu wypłacać.
  Poproszę o inną prognozę.

  • Odezwał się kolejny KODziarz – idiota. Nie pasuje wam życie w Polsce? To wyp****** na zachód albo północ Europy. Tyle tam demokracji, tolerancji no i może przy okazji zostaniesz ubogacony kulturowo przez wyznawców religii „pokoju”.

 2. Dyrdymałkówna

  Taka deszczowo – chłodna pogoda sprzyja też niekontrolowanym „zasłabnięciom”, a nawet „zaśnięciom” umysłowym kierowców, zwłaszcza tych co to piją coś mocniejszego niż „mszalne”.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.739zł -0.01%
  • GBP 4.8934zł 0.06%
  • EUR 4.4016zł -0.02%
  • CHF 4.0896zł 0.13%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Obchody Stulecia Zwycięstwa Polski nad Bolszewikami w Bitwie Warszawskiej 1920 zwanej jako „Cud nad Wisłą”
  Dożynki gminy Trzydnik Duży w Rzeczycy Ziemiańskiej
  Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów: Krasnostawskie Chmielaki odbędą się w innej formie
  Wystrzałowa branża: Współpraca branży budowlanej
  Kino pod gwiazdami w Nowosiółkach