690 680 960

Na środku Placu Zamkowego ustawili kulę, w niej znajduje się McDonald’s (zdjęcia)

Wielka kula a w środku restauracja McDonald’s w zimowej scenerii. Tego typu instalacja została ustawiona na środku Placu Zamkowego. Przez trzy dni będzie tam obowiązywał zakaz ruchu pojazdów.

Na Placu Zamkowym w Lublinie trwają ostatnie przygotowania do niedzielnego uruchomienia instalacji, za którą odpowiada znana sieć restauracji szybkiej obsługi. Na środku placu ustawiona została kula, w której znajduje się budynek stylizowany na restaurację McDonald’s. Wszystko w otoczeniu zaśnieżonych drzewek.

W godzinach od 10:00 do 21:00 Lublinianie będą mieli okazję wejść do wnętrza kuli, a na każdego zwiedzającego czekać będzie upominek-niespodzianka. Kula pozostanie na Placu Zamkowym trzy dni, jednak w poniedziałek i wtorek nie będzie już dostępna dla mieszkańców. W te dni zaplanowano bowiem realizację reklamy McDonald’s.

Do środy Plac Zamkowy będzie zamknięty dla ruchu pojazdów. Instalacja związana jest z promocją oferty zimowej McDonald’s. Chodzi m.in. o powrót do oferty niezwykle popularnego Burgera Drwala. Jak udało nam się ustalić, miasto ma na tym zarobić kilkadziesiąt tysięcy złotych.


(fot. lublin112)

22 komentarze

  1. Proponuję bojkotować McDonalda za zabranie ludziom parkingu.

  2. Czy ktoś wie, ile magicznej rudy udało im się zebrać do tej pory?

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie