Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Na rozwidleniu jezdni pojechała prosto, skoda uderzyła w słup. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce na ul. Krochmalnej w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci, obecnie nie ma już utrudnień w ruchu.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 21:30 na ul. Krochmalnej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Diamentową samochód osobowy uderzył w słup. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca skodą kobieta poruszała się od strony dworca. Na rozwidleniu jezdni pojechała prosto, w wyniku czego auto staranowało znak a następnie uderzyło w słup trakcji trolejbusowej.

Kobieta wyjaśniała, iż w pewnym momencie źle się poczuła i dalej nie pamięta co się stało. Została przetransportowana do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Podczas akcji ratunkowej ruch był całkowicie wstrzymany, obecnie nie ma już problemów z przejazdem.

11 komentarzy

 1. Ło tak. Film się urwał. Dobrze, że nikt nie porwał torebki z siedzenia albo i nie wy,pcył z nienacka.

 2. wielkie mi halo tak to jest przesiąść się z roweru

 3. Jezu ludzie takie komentarze to trzymajcie dla siebie !!!!!! Aż żenada czytać !!!!! Co wypadek to wpisujecie wypociny z nosa wzięte a mi bardzo jest szkoda ludzi którzy giną nawet przez brawurę a co mówić o takich co źle się poczują !!!!🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺 Ciekawe jak byś śpiewał śpiewała jak by to ktoś był od ciebie??!

 4. Ktoś zwany Nikt

  Ludzie, idźcie do specjalisty, nie leczcie kompleksów na czyimś nieszczęściu. To nic nie da, dalej będziecie się czuli do d….. tylko bardziej

 5. Telefony, telefony…..🤔

 6. Od razu wiedziałem, że kierowca.

 7. Wybrała Trzecią drogę, a tam same słupy.

 8. Zdrowia dla kierującej !

 9. Nie mówię, że tak było w tym przypadku, dużo poruszam się skuterem po mieście i z góry widzę jak co drugi kierowca ma telefon w reku i coś w nim klepie, przeważają panie kierowniczki.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport