690 680 960

Na podwórku znaleziono zwłoki kobiety. Jej ciało było pogryzione przez psy

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności śmierci 76-letniej kobiety, której zwłoki znaleziono dzisiaj rano na jednej z posesji w powiecie zamojskim. Była ona pogryziona przez psy.

W niedzielę na jednej z posesji w miejscowości Nielisz w powiecie zamojskim znalezione zostały zwłoki kobiety. Ciało leżało na podwórku oraz nosiło liczne rany. O wszystkim zaalarmowana została policja.

Jak nas poinformowano, natrafił na nie mieszkający po sąsiedzku syn. Przeprowadzone przez policyjnych techników, pod nadzorem prokuratora oględziny, wykazały wiele ran szarpanych. Znajdowały się one głównie na rękach oraz nogach. Wszystko wskazuje na to dokonały ich zwierzęta, a dokładnie psy z posesji syna denatki.

Jak nam jednak zaznaczono, wstępne czynności nie wykazały, aby obrażenia te doprowadziły do śmierci 76-latki. To może oznaczać, że najprawdopodobniej psy szarpały już nieżyjącą kobietę. Policjanci prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciała celem wykonania sekcji zwłok.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. Straszny ten koronawirus, ale niezłe mikroskopy mają teraz że aż takie powiększenie zrobili.

  • artykuł kompletnie niezrozumiały…na czyim podwórku leżały te zwłoki??? na podwórku syna czy przed domem w którym mieszkała…skoro znalazł je mieszkający po sąsiedzku syn ???

   • Syn postawił dom po sąsiedzku matki swej, może nawet na tej samej dzialce, nie mieszkali w jednym domu więc byli sąsiadami, ogrodził więc matka mieszkała na jego podwórku. Co tu nie rozumieć. Swoją drogą ja w takiej sytuacji psy bym oddała komuś. Pogryzły ja gdy była nieprzytomna, nie ważne żywa czy martwa. Pies nie powinien ranić osoby nawet po jej śmierci.

 2. Czy Ten pies był kiedyś u dentysty???

 3. Ironia w tym miejscu jest nie na miejscu, pamiętaj trollu źe karma wraca, wcześniej czy później i was dopadnie.

  • a ja uważam że ironia jest jak najbardziej na miejscu co więcej pasuje tu także sarkazm…!!!
   Zatem: przyczyna zgonu: covid…!!! potwierdzone testem…! aaaaaaaaaaaahahahahhahahhaaaaaaaaaaaaahahahhaha

 4. Psy chciały pomóc i ratować kobietę . I stąd te ślady .

  • Oczywiście, że pies to mądre zwierzę. Zauważyły, że kobieta leży i chciały jej pomóc. Przy okazji poszarpały ciało co się zdarza bo zwierzę nie ma rozumu, ale instynkt. Pieski zapewne lubiły kobietę i chciały przyjaciela ratować.

 5. To nie jest normalne że psy kąsają leżącego człowieka ,a ten ich właściciel jakiś nienormalny skoro wyhodował takie agresywne zwierzęta i nie ogrodził tylko wypuszczał na noc . Nie wiadomo czy się nie przyczyniły do śmierci gdyż mogła zemdleć ze strachu albo bólu i serce nie wytrzymało albo umarłą z wyziębienia .U nas był przypadek ,ze ludzie wzięli staruszkę z rodziny pod opiekę ,oczywiście zgarniając jej majątek i nocą ich psy ją zagryzły .

 6. Czyli śledczym pozostaje ustalić czy psy przyczyniły się do jej śmierci, żeby zamknąć sprawę.
  Ale los psów jest już dla mnie przewidywalny.

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas