Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Na liczniku szczepień w kraju ponad 430 tys. osób. Zwiększyła się też liczba niepożądanych odczynów poszczepiennych

Z najnowszych danych wynika, że liczba osób zaszczepionych w kraju wynosi ponad 430 tys. Zwiększyła się również liczba niepożądanych odczynów poszczepiennych.

35 komentarzy

 1. może to takie trzeba wpisac na YT Shawn Skelton – In her own words efekty nie porzadane czy takie jak w norwegii u starszych osób – oni juz na pewno nie zachoruja na covida ich stan się ustabilizował.

 2. Szczury z wiejskiej pochowali się przed szczepieniem. Testują starszych, schorowanych ludzi, za których nikt łzy nie uroni. Wojnę przeżyli a zabiła ich szczepionka

  • Nie było ANI JEDNEGO przypadku śmierci w wyniku szczepionki

   • Poczytaj o danych ze Skandynawii bo u nas to nawet jak by umierali wszyscy zaszczepieni to i tak prawdy by nikt nie powiedział. Wiesz ile osób po zaszczepieniu miało wstrząs anafilaktyczny na Jaczewskiego ? Bo ja wiem od lekarza i jakoś nie jestem zdziwiony że przy tak wielu przypadkach jest o tym oficjalnie cisza. Jakieś podstawy unia ma do tego żeby nie brać danych na temat covid z Polski pod uwagę twierdząc że są niewiarygodne. Oczywiście skoro mówią że nikt nie umarł to jest to jedyna i oczywista prawda Buhahahahaha. Zastanawiam się czy ty jesteś głupi czy ci za to płacą. Jeżeli sam z siebie takie brednie piszesz to proszę cię idź weź udział w tym eksperymencie, bo pora mieć już ciebie z głowy. Jeżeli uważasz że w wiadomościach telewizji w której 95 procent reklam to farmaceutyki taką informacje usłyszysz to jesteś obłąkany.

 3. Redakcjo, ten wasz artykuł to dodatkowa pożywka dla antyszczepionkowców

 4. Rejestr NOP jest po to żeby po zebraniu wielu wpisów specjaliści mogli się nad nimi pochylić i wykryć nieznane wcześniej powikłania lub zmienić częstość ich występowania na ulotce.
  NOPem jest wszystko co się złego z osobą stanie w ciągu miesiąca od zaszczepienia, nawet jak wejdzie na czerwonym świetle i samochód ją przejedzie.
  Dopiero jak dużo danych będzie już zebranych to specjaliści zaczną analizować dane i jak takie wejście na czerwonym się nie powtórzy dużo razy to ten wpis pominą.
  Jak się jednak powtórzy wiele razy to prawdopodobnie będą później badania na temat tego czy szczepionka mogła mieć wpływ na widzenie barw.
  Przykład może się wydawać śmieszny, ale przecież na wielu ulotkach leków jest informacja o tym, że mogą wpływać na prowadzenie pojazdów.

  Jeżeli wystąpi u państwa niechciany odczyn poszczepienny to najlepiej samemu przez internet wypełnić formularz dokładnie opisując co się stało.
  Część lekarzy starszej daty niestety nie rozumie jak rejestr działa i do czego służy, więc potrafią odmówić wpisania objawu do rejestru ponieważ ich zdaniem nie ma on związku ze szczepionką.
  Prolem jest tylko taki, że na podstawie pojedynczego przypadku nie są wstanie tego ocenić.
  Dopiero specjaliści analizujący zebrane w rejestrze dane dużej trupy wyczepionych będą mieli wystarczające dane aby ocenić czy związek objawu ze szczepieniem faktycznie wystąpił.

 5. Jestem po przechorowaniu bez objawów , nie szczepie się bo miałam kiedyś wstrząs po pyralginie. Ale słyszę co mówią nieliczne osoby zaszczepione. Ból ręki jakby wyrwana z ciała , gorączka wysoka ale jednodniowa. Co istotne nikt tego nigdzie nie sprawdza i nie odnotowuje wiec jak można mówić o prawdzie i wiarygodnych danych o szczepieniach. Aby była jasność nie jestem antyszczepionkowcem wiem ile zawdzięczamy sprawdzonym szczepionkom.

  • Testy tej „szczepionki” (która nie spełnia definicji szczepionki) zakończą się już w roku 2023, co podał producent na stronie ClinicalTrials.gov
   Proszę wziąć pod uwagę, że większość NOPów nie będzie nigdzie zgłoszona, a te które wystąpią po długim czasie w ogóle nie będą kojarzone z tym preparatem.
   Dodatkowo, zgodnie z wypowiedziami przedstawicieli WHO, nie ma żadnego dowodu na to, że zaszczepieni nie roznoszą wirusa, nie ma dowodu że zaszczepieni nie zachorują (może tylko będą mieć łagodniejszy przebieg choroby, która i tak w 95% przypadków jest bezobjawowa). Nie ma też żadnego dowodu, że niezaszczepieni roznoszą wirusa.

   • oczywiście, że nie ma dowodu bo medycyna przestała być nauką a zrobiono z niej wielki marketing farmaceutyczny gdzie jedynym celem jest wciskanie jak największej ilości farmaceutyków

 6. Widac nikt nie zglasza NOP W dolnośląskim to pięć było w jednym zespole. Widomo przejściowe i nikt nie umarł ale były.

 7. Ból reki jak po prawie kazdym szczepieniu ,zaszczepiłam sie w tamtym roku na Pneumokoki i mnie reka trzy dni bolała wie po tej szcepionce tylko kilka godzin , jest dobrze