Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na ekspresówce zobaczył pędzące wprost na niego koło od ciężarówki. Doszło do zderzenia (foto)

Na drodze szybkiego ruchu zauważył toczące się wprost na niego koło od ciężarówki. Nie zdołał go ominąć i doszło do zderzenia. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do nietypowego zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12:30 na ul. Piaseckiej w Świdniku. Na drodze ekspresowej S12/17, na odcinku Lublin – Piaski, samochód osobowy zderzył się z… kołem od ciężarówki. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wyjaśniał kierowca renaulta, jechał on w kierunku Lublina. W pewnym momencie zauważył rozpędzone koło toczące się wprost na jego pojazd. Mężczyzna nie zdołał uniknąć zdarzenia i koło uderzyło w przód jego samochodu.

Na szczęście 34-letni mężczyzna nie odniósł obrażeń ciała. Jak się okazało, koło odpadło od jadącej w tym samym kierunku ciężarówki. Policjanci ustalają teraz szczegółowe przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.

(fot. policja)

21 komentarzy

  1. Polska język, trudna język. Czytać ze zrozumieniem. Myśleć.

  2. Śmierdzi mi to jakimś przekrętem

  3. odpadnięcie koła jest wynikiem niechlujstwa człowieka, który je przykręcał.
    nigdy wszystkie śruby nie zetną się w tej samej sekundzie.

  4. ciekawe czy O.C. czyli obsługa codzienna przed wyjazdem to już przeszłość ……… no tak ,,,,,,,,,,, ,,,, komputery sprawdzą dokręcenie kół

    • Często skaczesz z kluczem do kół i sprawdzasz? Który egzamin na PJ przewiduje taką czynność, jak sprawdzenie dokręcenia kół?

  5. Koło się nie odkręciło tylko rozwaliło się łożysko i z całą piastą poszło