690 680 960

Molestował 7-letnią dziewczynkę? Był już karany za podobne czyny

Mieszkaniec powiatu biłgorajskiego po raz kolejny miał skrzywdzić nieletnią dziewczynkę. Sprawą zajmuje się policja oraz prokuratura.

W minioną sobotę policjanci zatrzymali 32 – letniego mężczyznę z powiatu biłgorajskiego. Sprawa dotyczy zgłoszenia dotyczącego molestowania 7-letniej dziewczynki. Sprawą zajęła się także prokuratura.

Śledczy ze względu na charakter sprawy, na obecnym etapie postępowania nie zdradzają szczegółów śledztwa. Wstępnie wiadomo, że mężczyzna miał się dopuścić wobec dziewczynki tzw. innej czynności seksualnej.

Jak ustaliliśmy, 32-latek był już wcześniej karany za przestępstwa o charakterze seksualnym wobec osób małoletnich. Po przesłuchaniu zostały mu przestawione zarzuty. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Trwa śledztwo w tej sprawie.

(fot. policja)
2017-08-16 20:31:56

7 komentarzy

 1. Wykastrować bydlaka

  • Nie można osobnika wykastrować.Wyobrażasz sobie księdza przy ołtarzu śpiewającego cieniutkim głosikiem?

 2. I znowu parszywy zboczeniec wyjdzie po roku czy dwóch i zrobi to samo?

 3. Obciąć mu pewną część ciała i po temacie. W nagrodę jeszcze jakaś robótka w kamieniołomach by się przydała. Zabić takiego to za mało.

 4. Policja zatrzyma, prokuratura postawi zarzutu, sąd wypuści, a duduś wklej vetuje ustawy.. Bo łamanie konstytucji. A parchy dalej będą chodzić wolno!!

 5. Natychmiast przenieść do innej parafii!

 6. ze względu na charakter sprawy, na obecnym etapie postępowania nie zdradzają szczegółów śledztwa……
  Czyżby molestantem był ksiądz?Wiele na to wskazuje.Już był karany za taki czyn i został wypuszczony na wolność.A tylko w PiSlamie księża są nietykalni

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas