Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Międzynarodowe zawody w kopaniu grobów na czas. Polacy na trzecim miejscu (wideo)

W Targach Kielce trwają X Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Z tej okazji odbyły się zawody w kopaniu grobów na czas. Polacy zajęli w tych nietypowych zmaganiach trzecie miejsce.

Podczas kieleckich X Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbyły się zawody w kopaniu grobów na czas. Swoje umiejętności w tej dziedzinie zaprezentowały ekipy z Polski, Węgier oraz Słowacji. Kopanie dołów odbywało się na terenie Targów Kielce w specjalnie przygotowanym do tego miejscu.

– Każda drużyna po wylosowaniu numerka, otrzymała swoje stanowisko. Sprzęt grabarze przywieźli własny, z pewnością ułatwiło to im zadanie. Na wykopanie grobu o standardowych wymiarach, grabarze mieli godzinę. Najszybciej uporała się drużyna z Węgier. Po krótkiej przerwie na naradę jurorów i odpoczynek, grabarze przystąpili do zasypywania oraz formowania grobów. Zakończeniem zadania było wbicie krzyża – relacjonują w mediach społecznościowych Targi Kielce S.A.

Najszybciej i najbardziej starannie wykonała zadanie drużyna z Węgier, drugie miejsce jurorzy oddali Słowakom, a Polacy zakończyli zawody z trzecim miejscem na podium.

Necroexpo to wyjątkowe spotkanie, które gromadzi profesjonalistów, producentów, dostawców, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych branżą pogrzebową z całego kraju i zagranicy. Targi te są doskonałą platformą do prezentacji najnowszych osiągnięć, technologii i trendów w dziedzinie usług pogrzebowych oraz branż pokrewnych.

Necroexpo oferuje także bogaty program towarzyszący, który obejmuje interesujące seminaria, warsztaty praktyczne oraz prelekcje prowadzone przez ekspertów z branży. Będą poruszone tematy dotyczące zarządzania firmami pogrzebowymi, innowacyjnych rozwiązań w obszarze ceremonii pogrzebowych, opieki nad rodzinami zmarłych, a także zrównoważonego rozwoju w branży funeralnej.

29 komentarzy

  1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Chore czasy,kuriozalne zawody.Okroone,seka i alkohol już nie wystarcza na rozrywkę ,to kopiemy wszyscy groby i to na czas

  2. A czy zawodnicy mieli mierzony poziom promili przed startem?

  3. Ludzi interesuje bardziej idiotyczne Fema MMA, a nie kopanie grobów.

  4. niech kopią bo po eksperymencie roboty jest o 1/4 więcej niż przed eksperymentem

  5. Sumie więcej w tym sensu niż w jakimś mma, frek fightach czy innej patologi

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport