690 680 960

Miała dwa miesiące prawo jazdy i dachowała. Dwie osoby w szpitalu, trzy uciekły

Po dwóch miesiącach od uzyskania uprawnień do kierowania, spowodowała groźny wypadek. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w Konopnicy. Na drodze będącej przedłużeniem ulicy Wojciechowskiej dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, policja i straż pożarna.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierująca fordem kobieta jechała od strony Kozubszczyzny. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i koziołkując, zatrzymało się na pobliskim polu.

Jak wyjaśniał jeden ze świadków zdarzenia, trzy osoby po opuszczeniu auta rzuciły się do ucieczki. Kolejne dwie, kierująca oraz jeden z pasażerów, ratownicy medyczni przetransportowali do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Materiał powstał przy współpracy z:

(fot. lublin112)
2016-11-19 02:43:07

36 komentarzy

 1. baby to tylko kłopoty, podobno mają przywrócić ustawowo obowiązek posagu dla panny młodej bo nikt tego nie chce brać sobie na głowę i potrzeba jakiegoś wsparcia co by sie w ogóle ludzie chcieli żenić i rodziny zakładać z polkami…

  • Powiedz Ty mnie KUKU, po jaką cholerę się żenić, jak wszystko to co po jakimkolwiek ślubie mogę wyczyniać i przed ślubem. Pieniądze wydawać też, tylko, że z jakimś umiarem, a nie na oślep i pod przymusem „żony”.

 2. Towarzystwo na tylnej kanapie dobrze się bawiło wspierając lokalnie produkty. Za nieudzielenie pomocy i ucieczka z miejsca wypadku jest kara pozbawienia wolności. Młodzi i głupi. PS. Ktoś uciekając zostawił pawia na dywaniku :).

 3. Ja im źle nie życzę ale młoda łajza zawsze będzie młodą łajzą. Rozumu i rozwagi ani za grosz. Widać gry samochodowe i filmy o samochodach wzięły górę nad rozsądkiem.

 4. Bazyl może nie łajza tylko niedoświadczony kierowca podejrzewam że jak ty siadłeś za kółko to pewnie od razu wiedziałeś jak może zachowywać się auto na drodze. W polsce uczy się tylko jak zdać egzamin a dla początkujących kierowców powinny być obowiązkowe doskonalenia płyty poślizgowe itd

  • To według Ciebie panie „szofer”, panienkę od uprawiania gimnastyki artystycznej przy pomocy przyrządu przypominającego samochód, należy teraz pogłaskać po główce i powiedzieć: „Nie Twoja wina, a tych co nie wybudowali Ci toru Lublin k/ Świdnika”???

   • Co ty mi tu pi… o jakiejś gimnastyce. i po ch.. ci tor. chyba żebyś sobie po nim taczką pojeździł. W lublinie jest ośrodek doskonalenia. tylko że nie jest to obowiązkowe. Jej wina bo brak wyobraźni ale pasowało by tego młodego kierowce jakoś ukierunkować pokazać co może się dziać z samochodem na drodze. próbowali robić to naklejaniem listków ale to nie pomaga 🙂

  • I tym co posiadaja juz prawko tez powinni organizowac przymusowe, a co i najlepiej platne.

 5. Echh…nalezy co niektorym ceglowke pod pedal gazu….

 6. Rzucili się do ucieczki. Co z wami jest ludzie? Jesteście poszukiwani przez policję?

 7. Dwa miesiące prawko i full na pokładzie rozbawionych, nawalonych pawianów, musiało się tak skończyć.

 8. Szkoda, że taką „reklamę” zrobili Perle. Piwo dobre, smaczne lecz jak w tym przypadku nie dla idiotów.

 9. dojrzałość za kierownicą nie polega na tym gdy ktoś jedzie 2,0 150 km/h ale 5,0 65 km/h
  większość nie bardzo ma czym jechać ,a szpanuje 10 letnia Bemka lob 11 letnie Ałdi z flustrowanym starszym panem w kombi prestiż niemieckiego złomu , żal.pl

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas