Mężczyzna wypadł z 6 piętra. W mieszkaniu spała żona, obudzili ją policjanci (zdjęcia)

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności śmierci mężczyzny, który wypadł z szóstego pietra jednego z lubelskich wieżowców. W mieszkaniu znajdowała się żona, która twierdziła, że nic nie słyszała.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek na ul. Żywnego w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o nagiej osobie, która leży przed wieżowcem i najprawdopodobniej spadła ze znacznej wysokości. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało, był to mężczyzna, który wypadł z okna mieszkania znajdującego się na szóstym piętrze budynku. Jego życia nie udało się uratować. Zmarł w wyniku ciężkich obrażeń ciała doznanych w wyniku upadku.

Świadkowie wyjaśniali, że w mieszkaniu najprawdopodobniej znajduje się jeszcze jedna osoba. Jednak przez długi czas nikt nie odpowiadał na dobijanie się do drzwi. Po kilkudziesięciu minutach, kiedy zapadła decyzja o siłowym wejściu do środka, w oknie pojawiła się kobieta. Tłumaczyła, że spała i nie słyszała co się dzieje.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz jego przyczyny.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

19 komentarzy

  1. Powiedz żonie aby następnym razem wzięła patelnię, lepszy efekt. W razie co można urozmaicić zabieg podgrzewając ją suchą lub z olejem. Posolić i gotowe :E hehe

  2. jak mogl miec.50 lat.skoro mial prawie 40 letniego syna….hmmmm.zostal ojcem w wieku 13 lat.nie.sadze.pozatym kojarze go i chyba.mial troche wiecej lat.zachowywal sie tez dziwnie momentami

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!