690 680 960

Mazda uderzyła w filar wiaduktu koło młyna Krauzego.Kierowca miał sporo szczęścia (zdjęcia)

Na łuku jezdni auto wypadło z drogi, zaczepiło o bariery energochłonne, po czym uderzyło w betonowy filar wiaduktu. Kierowcy nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 15 na al. Tysiąclecia w Lublinie. Na wysokości młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w filar wiaduktu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący mazdą mężczyzna poruszał się w stronę centrum. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z jezdni, zaczepiło o bariery energochłonne, po czym przyjechało po terenie zielonym i uderzyło w betonową podporę wiaduktu.

Mężczyzna podróżował sam. Na szczęście nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Jak nam przekazano, został opatrzony przez ratowników medycznych, nie było potrzeby jego hospitalizacji. Teraz na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Marcin)

38 komentarzy

 1. Na bank jeschal zgodnie z przepisami😂

 2. POLICJANCI NIE WIEM Z JAKIEGO POWODU nie napisali kierowca był trzezwy

 3. Lublin też ma swój „zakręt mistrzów” 😉

 4. ni słowa o mandacie… ktoś bardzo ważny jechał…

  • też na to uwagę zwróciłem, jak janusz na wiosce rowerem po piwie zostanie złapany to w ogólnopolskich mediach mówią…

 5. Spokojnie mandacik to podstawa …wszystkiego mogą zapomnieć ale nie mandaciku wypisać w końcu tysiak piechotą nie chodzi

 6. A pisałem kilka dni temu, że właśnie tam trzeba było postawić fotoradar a nie na Solidarności.

Kursy walut

 • USD 4.3467zł -0.57%
 • GBP 5.3385zł -0.33%
 • EUR 4.6888zł -0.2%
 • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas