690 680 960

„Śląska Scena Stand-upu”: Mariusz Kałamaga i Jacek Noch wystąpią w Lublinie. Mamy dla Was zaproszenia

W połowie kwietnia w Lublinie odbędzie się kolejne wydarzenie, którego miłośnicy sceny kabaretowej nie powinni przegapić. Jak zapewniają artyści, nikt nie powinien wyjść niezadowolony.

W kwietniu w Lublinie wystąpi dwóch dobrze znanych komików, którzy w ostatnim czasie szturmem zdobywają scenę kabaretową. Jeden z nich to Mariusz Kałamaga, znany publiczności z kabaretu Łowcy.B i charakterystycznego żółtego sweterka. Artysta opuścił grupę, aby występować samodzielnie. Jest ostry i nieobliczalny, porusza tematy dla niego ważne. Przewrotnie śmieszny, zwraca uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne.

Z kolei komik Jacek Noch jest jednym z „delikatniejszych” przedstawicieli tego gatunku. Na scenie bardzo ciepły, ma ogromny dystans do siebie i do życia, co samo w sobie może nie jest nadzwyczajne ale w zestawieniu z jego chorobą, gdyż cierpi na Stwardnienie Rozsiane powoduje, że hipnotyzuje optymizmem widownię. On, człowiek nieuleczalnie chory, jest zwycięzcą open-mic’a programu „Tylko Dla Dorosłych” TVP2, występował także na scenie programu Kuby Wojewódzkiego.

Obaj artyści zaprezentują się lubelskiej widowni w sobotę 14 kwietnia. Wystąpią o godzinie 19:00 w Silence Club przy ul. Radziszewskiego 8. Ze względu, że bilety na ich występy często wyprzedają się dużo wcześniej, warto zarezerwować miejsca już teraz. W przedsprzedaży wejściówki kosztują 35 zł, w dniu występu 40 zł. Bilety dostępne są w Agencji Artystycznej KEREZA przy ul. Żołnierzy Niepodległej 3/20, tel. 720 870 670 oraz na stronach: biletynakabarety.pl i kupbilecik.pl. Szczegółowych informacji udziela organizator pod nr tel. 720 870 670.

Standardowo dla naszych czytelników mamy zaproszenia na wydarzenie. Tym razem chętnie oddamy 10 pojedynczych wejściówek. Jak zawsze należy przysłać na adres [email protected] imię i nazwisko wraz z numerem telefonu. W tytule wiadomości należy wpisać „Śląska Scena Stand-upu”. Laureaci naszej zabawy zostaną powiadomieni SMS-em do 10 kwietnia. W wiadomości otrzymają także informacje dotyczące odbioru biletów.

(fot. nadesłane)
2018-03-21 19:03:06

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas