690 680 960

Marihuanę ukrył w kole zapasowym

Policjanci z Lubartowa zatrzymali mężczyznę, który w aucie miał schowaną marihuanę. 28-latek za posiadanie narkotyków będzie odpowiadał przed sądem.

W sobotę przed godziną 12 na ul. Kościuszki w Lubartowie policjanci zauważyli mężczyznę siedzącego w zaparkowanym pojeździe.

Mundurowi zwrócili uwagę na jego dziwne zachowanie, postanowili więc go wylegitymować. W trakcie legitymowania funkcjonariusze wyczuli we wnętrzu auta charakterystyczny zapach marihuany.

Jak się okazało po szczegółowej kontroli, w pojeździe znajdowała się lufka z suszem oraz woreczek z suszem ukryty w kole zapasowym. Narkotyki zabezpieczono, a mężczyzna został zatrzymany.

28-letni mieszkaniec gminy Lubartów za posiadanie narkotyków będzie wkrótce odpowiadał przed sądem. Grozi za to nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Lubartów coraz bezpieczniejszy ale może być jeszcze bardziej. Ciekawe kiedy policja zacznie przeszukiwać plecaki uczniom pod ercezetem. Wieczorem w niektórych miejscach stach przechodzić ale najważniejsze że łapani są kryminaliści z groźnym narkotykiem.

  2. Ależ kosior na załączonym obrazku 🙂

  3. Kolejny artykuł, kolejne zdjęcie morderczego narkotyku. Kiedy ten bandytyzm się skończy? Czy powstrzymamy bagno narkomanii? Dokąd zmierzasz Polsko? łzy kapią mi z oczu…

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas