Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Ma pięć aktywnych zakazów kierowania pojazdami. Jechał autem niedopuszczonym do ruchu

Pomimo kilku zakazów kierowania pojazdami wsiadł za kierownicę opla i wpadł podczas policyjnego pomiaru prędkości. Wkrótce 60-latek ponownie stanie przed sądem.

Wczoraj przed południem na al. Tysiąclecia w Białej Podlaskiej, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego opla.

Powodem kontroli było przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Za kierownicą samochodu siedział 60-letni mieszkaniec gminy Rokitno. Mundurowi szybko ustalili, że „ciężka noga” kierowcy to nie jedyne jego przewinienie.

Mężczyzna kierował samochodem pomimo orzeczonych przez sąd pięciu aktywnych zakazów do kierowanie pojazdami. Dodatkowo 60-latek kierował autem niedopuszczonym do ruchu. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Niestosowanie się do wyroku sądu zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

35 komentarzy

  1. żenująca bezsilność prawa, ale skoro urzędy nie stosują się do wyroków to czego oczekiwać od obywateli. Leją sikiem prostym jak na załączonym obrazku.

  2. Dajcie mu 6 zakaz, potem 7, 8, 20 itd. A typ ma wszystkich głęboko, z policją na czele. Koles powinien juz dawno albo siedziec, albo bulić straszne grzywny + odwalac prace spoleczne.

  3. nic nie pisze że te zakazy ma za jazdę po alkoholu. Może to za punkty . To jest wolny człowiek i ma prawo jeździć , każdemu wolno. Nie powinno się nikomu zabraniać jeździć . To jest ograniczenie swobód obywatelskich. Za komuny nie było tyle ograniczeń i zakazów co teraz. Jak można wolnemu człowiekowi czegoś zabraniać , ja się k—- pytam jak ?!!

  4. Przestańcie biadolić! Gdyby sąd posadził go za kraty po złamaniu drugiego lub trzeciego zakazu to co by dalej robili ? Musieliby zredukować etaty , a tak mają pracę podsunięta pod nos przez Policję i jadą z automatu jak maszyny , to co napisane i tylko dzięki takim argumentom wymierzają kary ! Zachowują się jak komputer z wgranym programem ! Za byle wykroczenie ukarają według notatek i słowo przeciwko słowu , aby tylko któraś ze stron miała ( wiecej ) świadków .

  5. Dając mu te 5 zakazów sędziowie protestowali w ten sposób przeciwko łamaniu niezawisłości sądów.

  6. Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

    bedzie 6ty zakaz . Brawo sondy

  7. pocałuj mnie w pompkę ze swoim zakazem i tak będę jeżdził wolny kraj chyba nie a sądy to jeszcze peowskie hu…..ja mi zrobią !!!!!!!!!!!!!

  8. kto przyjął do policji tego brzydala widać że prostak od wideł !!!!!!!!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo