Port Lotniczy Lublin ma nowego wiceprezesa. To specjalista od strategii i marketingu

Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Lublin powołała nowego, trzeciego członka Zarządu Spółki. Jest nim Sebastian Meitz, menadżer, specjalista w zakresie strategii, marketingu oraz rozwoju przedsiębiorstw.

Jak informuje Port Lotniczy Lublin w przesłanym nam komunikacie, nowy wiceprezes posiada bogate wykształcenie, w tym także dyplom Airport Operations Diploma, wydany przez Międzynarodową Radę Portów Lotniczych. Do tego też wieloletnie doświadczenie, które zdobywał w Europie oraz na rynkach w Azji Południowo-Wschodniej.

Sebastian Meitz jest magistrem stosunków międzynarodowych w zakresie studiów strategicznych i bezpieczeństwa na Uniwersytecie Warszawskim, absolwentem studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Szkole Głównej Handlowej oraz stypendystą na Uniwersytecie Ludwiga-Maksymiliana w Monachium. Meitz ukończył również Leadership Academy for Poland i studia podyplomowe na London School of Economics and Political Science.

Swoją karierę zawodową rozpoczął od pracy w międzynarodowych firmach doradztwa strategicznego – McKinsey & Company oraz Frost & Sullivan. Następnie, przez szereg lat związany był z branżą gier i zakładów – początkowo w Totalizatorze Sportowym, w którym awansował do pełniącego obowiązki dyrektora odpowiedzialnego za sprzedaż i marketing, kierującego 70- osobowym zespołem. Karierę kontynuował jako dyrektor zarządzający w BETEGY – międzynarodowym startupie technologicznym – gdzie opracował i wdrożył strategię rozwoju. W latach 2014 – 2016 pracował nad globalnymi projektami rozwojowymi w Światowej Organizacji Ruchu Skautowego w Malezji.

Po powrocie do Polski został powołany na stanowisko prezesa zarządu CENZIN – najstarszej polskiej spółki działającej na krajowym i międzynarodowym rynku bezpieczeństwa. Równolegle od 2014 rozwijał własną firmę doradztwa strategicznego Gaming 5.0. Sebastian Meitz jest również związany ze światem akademickim. Był asystentem na Uniwersytecie Ludwika-Maksymiliana w Monachium, następnie wykładowcą marketingu międzynarodowego w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu, a od zeszłego roku jest wykładowcą i kierownikiem studiów w zakresie zarządzania na rynku gier losowych i zakładów sportowych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Nowy wiceprezes Portu Lotniczego Lublin posługuje się biegle językiem angielskim i niemieckim oraz w stopniu komunikatywnym językiem rosyjskim.

(fot. PLL – nadesłane)

Zobacz również

35 komentarzy

 1. Jak Misiewicz na sterydach ale nieporównywalnie bardziej intelygentny

 2. Jak to nazwisko przeczytac

 3. CV „kryształ” jak dorobek życia 60 latka, kierunki, że hej. Ale daję szansę, na wykazanie się. Nie znam człowieka i nie będę doczytywał informacji o nim. Ciekawe czy Ci co czytali to CV nie pobladli, bo może nie rozumieli co to za wykształcenia i nauki podjął ten dżentelmen, hhehe. Chyba nie wskoczył przypadkowy ziom, he

 4. no i piz..du wylądował.i cały misterny plan też w piz..du

 5. skąd oni maj kase żeby zatrudnić takiego omnibusa

 6. nie mógł chłop pójść do radomia tylko wybrał takie zadu..ie

 7. No, zawiadywał 70 osobowym zespołem, w latach 2014 – 2016 pracował nad globalnymi projektami rozwojowymi w Światowej Organizacji Ruchu Skautowego w Malezji, no kur..a, no powala ta praktyka tego teoretyka, tak z praktyki to 70 osobowym zespołem kierowałem w wieku 21 lat i kur..a nigdy bym się nie zgodził, żeby samoloty lądowały i startowały mając pod sobą pól milionowe miasto owszem to nie jest wina tego pana ale i on tego się nie domyśli, że to niebezpieczne. Leszcz lewitujący w obięciach władzy.

  • oceniać i krytykować każdy potrafi, a czym ty się możesz w cv pochwalić, dlaczego to ciebie nie zrobiono wiceprezesem skoro za takiego mądrego się uważasz? dajcie facetowi szanse, ja pierdziele, co z tego, że nazwisko ma niemieckie, co z tego, że otyły, co z tego, że pracował dla WOSM, ang. World Organization of the Scout Movement w Malezji, krytykujących nawet nie stać na urlop w tym kraju i żal im żope ściska, że facet światowy i pozwiedzał. może akurat się sprawdzi na stanowisku, a jak nie to go wypierdzielą i wtedy możecie go błotem obrzucać. chciałbyś aby ciebie tak oceniono na nowym stanowisku zanim cokolwiek byś zdążył zrobić? kierowałeś 70 osobowym składem w wieku 21 lat, chyba żołnierzykami w piaskownicy. powiedz kiedy lublin miał pół miliona mieszkańców, chyba w ’86, z geografii musiałeś być orłem ,teraz ma około 340000 i ich liczba dalej maleje.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7507zł -0.01%
  • GBP 5.1516zł 0.55%
  • EUR 4.5468zł -0.06%
  • CHF 4.2215zł 0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL