Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubsport zmienia się na lepsze. Jest już nowe logo, będzie więcej wiadomości dla miłośników sportu

Przygotowania do wprowadzenia zmian trwały od dłuższego czasu, w końcu zostały zakończone i związany z nami portal Lubsport, można już przeglądać w zupełnie nowej odsłonie. Jak zapowiadają redakcyjni koledzy, wszystkie najważniejsze informacje sportowe z naszego regionu znajdziecie w jednym miejscu.

Ten sezon jest dla ekipy Lubsport-u bardzo intensywny, niedawno przedstawili nowe logo, ale to był tylko wstęp do zmian. Nowa odsłona portalu to nie tylko przyjemniejszy dla oka wygląd, ale przede wszystkim więcej treści, wartościowych informacji oraz zdjęć z rozgrywek.

Cała ekipa ciężko pracuje każdego dnia, żeby dostarczać Wam emocji oraz informacji. Jednak każda drużyna potrzebuje wsparcia, oni również, dlatego zdecydowali się zaprosić Was do udziału w tworzeniu najlepszego portalu sportowego w regionie.

Chcemy, żebyście mieli realny wpływ na to, co dla Was przygotowujemy. Jeżeli macie już doświadczenie, albo chcecie dopiero spróbować swoich sił, jesteście gotowi na intensywne treningi – zgłoście się do nas. Uznajmy to za testy, nie możemy w tej chwili zaoferować Wam kontraktów, ale bądźcie czujni – nasi skauci nie śpią i bacznie wypatrują najlepszych zawodników do drużyny Lubsportu – wyjaśnia redaktor naczelny Bartosz Biernacki.

Kontaktować się należy pod adresem mailowym [email protected].

Jak wygląda nowa odsłona portalu, można zobaczyć klikając w poniższą grafikę.

61

(fot. lublin112)
2017-11-17 18:16:47

Jeden komentarz

  1. Zmiana na lepsze. Brawo!