Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie odbywają się Targi Bakepol

W hali Targów Lublin odbywa się największe spotkanie branży piekarskiej, cukierniczej, czyli kolejna edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL. Impreza targowa potrwa do wtorku.

Targi Bakepol są jednym z największych spotkań w tej branży. Dotychczas odbywały się w Poznaniu, poprzednia edycja po raz pierwszy zorganizowana została w Lublinie. Podczas targów wystawcy kompleksowo prezentują wszystko, co niezbędne w nowoczesnej piekarni i cukierni. Dodatkowo „na żywo” można oglądać działanie całych linii technologicznych, a także czerpać inspirację podczas pokazów prowadzonych przez mistrzów piekarstwa i cukiernictwa. Jak wyjaśniają organizatorzy, -Mocną stroną targów BAKEPOL są również profesjonalni goście targowi – technolodzy, właściciele piekarni i cukierni, rzemieślnicy piekarstwa i cukiernictwa pracujący w zawodzie oraz adepci szkół piekarskich i cukierniczych.

Przez cztery dni wszystkie dni targów, stoiska wystawców będą tętnić prezentacjami, pokazami i degustacjami. Każdy zwiedzający może zobaczyć pokazy pracy wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń do wypieku bułek, bagietek, chlebów, pączków i drożdżówek oraz ich dekoracji, a następnie skosztować świeżutkich wypieków. Zaprezentowane zostaną również nowoczesne metody pakowania pieczywa cukierniczego oraz produktów ciastkarskich.

Podczas tegorocznej edycji targów BAKEPOL swoją ofertę prezentuje ponad 110 wystawców m.in. z Polski, Włoch, Niemiec, Austrii, Holandii, USA, Czech, Japonii oraz Kanady. Wstęp na targi jest płatny, bilety kosztują od 7 złotych.

(fot. lublin112)
2015-10-10 14:35:27

3 komentarze

  1. Bakepol…bo już nie ma polskich nazw. teraz wszystko takie modnie angielskie.Jaka ta Polska nie jest zaściankowa.Już nie muszą używać swojego języka,który przez 123 lat był wypierany przez zaborców.Brawo,głąby „nowoczesne”,brawo!!

  2. Pojechałam i ogolnie parking 15zl
    Bilet jak nie pracujesz bądź nie masz firmy piekarniczej lub cukierniczej to 25zl
    12 dla tych co mają
    A 7 to tylko dla uczniów i studentów z branży