690 680 960

Lublin po raz kolejny stał się planem zdjęciowym. Szczegóły produkcji są utrzymywane w tajemnicy (zdjęcia)

Do jutra będzie gościła w Lublinie ekipa filmowa, która realizuje zdjęcia w centrum miasta. Zgodnie z umową, jaka została zawarta z producentem, szczegóły utrzymywane są w tajemnicy.

Od środy w Lublinie znów gości ekipa filmowa. Tym razem na miejsce wykonywania nagrań wybrano m.in. rejon Urzędu Marszałkowskiego i Lubelskiego Centrum Kongresowego. Dzisiaj zdjęcia kręcono także na ul. Północnej, na odcinku od ul. Kosmowskiej do ul. Karola Lipińskiego.

Szczegóły produkcji utrzymywane są w ścisłej tajemnicy. Przewiduje to umowa, jaka została zawarta z producentem. Zdradzono nam jednak, że jest to międzynarodowa koprodukcja. Jej premiera została zaplanowana na przyszły rok.

Zdjęcia potrwają do jutra.

(autor, zdjęcia – Leszek Mikrut)

20 komentarzy

 1. Może jakiś kryminałek, o cebulowej mordo-klepie :d

 2. Pewnie o górkach Czechowskich.. może w końcu wyjaśni sie o co tam tak w ogóle chodzi 🤔

 3. na co oni liczą? że ludzie pójdą przypadkiem do kina na jakiś film no-name i nagle się garstka ucieszy, że „to ten film kręcony w Lublinie”?
  nigdy do tej pory nie słyszałem o filmie kręconym w tajemnicy. nawet największe mega-produkcje są wręcz ogłaszane wśród lokalnej społeczności…
  ta, jak to nazwali, międzynarodowa koprodukcja, może być najzwyklejszym gniotem zrobionym przez ludzi z kilku losowych krajów. ta cała otoczka tajemnicy i podejście producentów do tematu nie wróżą wybitnego dzieła.

  • Oni… liczą na to, że uda się utrzymać w tajemnicy temetykę noweli aby” wdzięczne” społeczeństwo nie wzięło się za filmowców 🙂 Nie tak trudno domyslić sie o jaki temat chodzi…

   • Młody Stuhr będzie grał? On teraz grafik ma napięty, lata po granicy, płacze jak Hołownia nad Konstytucją i strzela selfiaczki z migrantami 😉

    • zagrałby razem z szatanką tylko nie w Lublinie ,a na granicy . Mogliby trząść się i ryczeć na przemian.

   • Pewnie to produkcja TVPiS realizująca na zlecenie Kurskiego kolejną propagandę antyunijną.

 4. zapowiada się na coś, czego miasto będzie się wstydzić. celowo nie informują, by ich stąd nie przegoniono.

 5. Kręcono zdjecia? Zdjecie mozna zrobic a nakrecic mozna film.

 6. Gdzie jest Tomasz Karolak?

 7. Podrywacze

  • „No witamy prosto z malowniczego Lublina. Ale się ta ściana wschodnia rozwinęła. Oto nasz chłopak Toxic, który zaraz wyruszy na poszukiwania jakiejś odważnej studentki pozbawionej uprzedzeń”. 😀

 8. Jak w Lublinie, to pewnie film o Żydach

 9. Czyli jednak na czas kręcenia filmu, dało się usunąć nieprawidłowo parkujące pojazdy z jezdni, placu czy chodników?
  Nie było tłumaczenie, że Straż Miejska nie może interweniować poza drogami miejskimi, że nie da się ustalić właściciela, że klepisko to nie trawnik, więc można na nim parkować, że znak zakazu ustawiony pod złym kątem itp. To jak to z tym jest?

  • jak dobrze miastu posmarujesz, to sam komendant z zagranicznego urlopu wróci, osobiście odholowywać auta.

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas