690 680 960

Fotelik samochodowy. Nie kupuj! Wynajmuj na czas!

Potrzebujesz fotelika samochodowego, aby móc bezpiecznie podróżować samochodem z dzieckiem? Nie ma problemu!

Oszczędność, szybkie działanie, bezpieczeństwo i ekologia to główne zasady panujące w serwisie z ogłoszeniami NAMOMENT.PL.

Fotelik samochodowy — wypożyczalnia

Jako rodzic, chcesz aby Twoje dziecko czuło się komfortowo w każdej sytuacji od najmłodszych lat. Dlatego tak ważne jest, aby od razu zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne akcesoria i stworzyć mu bezpieczną przestrzeń nie tylko w domu, ale także w podróży. Fotelik samochodowy to zdecydowanie niezbędna rzecz w całym ekwipunku dla malucha. Dzięki niemu, bez żadnych zmartwień, możesz wybrać się z dzieckiem w długą podróż do rodziny, znajomych albo po prostu pokazać mu świat. Dzieci szybko dorastają, dlatego zastanów się, czy warto kupować nowy fotelik do samochodu. Nasza propozycja brzmi — wynajmij fotelik na czas i zaoszczędź pieniądze, nie tracąc przy tym na bezpieczeństwie dziecka.

Zasady bezpiecznego podróżowania

Mamy dla Ciebie kilka ważnych zasad bezpiecznego podróżowania. Przede wszystkim — dobierz fotelik odpowiednio do wagi i wzrostu dziecka. To najważniejszy aspekt podczas wyboru fotelika. Prawidłowo dobrany zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo. Przed wyjazdem upewnij się, że fotelik Twojego dziecka jest prawidłowo przymocowany i nie kołysze się w żadną ze stron. Pamiętaj! Fotelik nie ma być kołyską! Ma być stabilny i dobrze zamocowany. Bardzo istotne jest również to w jakim miejscu umieścisz fotelik samochodowy. Zdecydowanie najbezpieczniejszym miejscem jest tylne siedzenie. Dodatkowo fotelik powinien być ustawiony tyłem do kierunku jazdy i zapięty pasami. Dzięki tym prostym zasadom, podróż samochodem z dzieckiem nie będzie spędzać Tobie, ani maluchowi snu z powiek! 

Potrzebujesz trochę spokoju w trakcie podróży i nie masz siły na wymagające, kreatywne zabawy z dzieckiem? Mamy na to sposób. Nie musisz organizować opiekunki na czas podróży. Zaopatrz dziecko w miękkie zabawki, kolorowe obrazki lub książki, które sprawią, że Twoje dziecko, Ty i inni pasażerowie będą zadowoleni. Wszystkie te rzeczy wypożyczysz w mgnieniu oka w NAMOMENT.PL. Przejrzyj ogłoszenia lokalne i znajdź coś dla siebie na podróż i nie tylko. Ofertę fotelików dziecięcych znajdziesz pod adresem https://namoment.pl/ogloszenia?category%5B%5D=foteliki-i-nosidelka. Wystarczy ,,klik’’ i masz to czego potrzebujesz w danym momencie najbardziej, za grosze.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas