690 680 960

Lublin: Pijany Ukrainiec w ciężarówce o mało nie rozjechał pieszego na przejściu

Ogromne szczęście miał młody mężczyzna, który w ostatniej chwili uciekł z przejścia. Pomimo, że miał zielone światło, wprost na niego jechał pijany kierowca.

50 komentarzy

 1. a polska zatrudnia kierowców z za granicy bo brakuje dajcie normalną stawke i w Polsce sie kierowcy znajdą

 2. H E R B A L I F E pranie mózgu! i niszczy wątrobe?

  lac pałą aż będzie puchło

 3. Został zatrzymany w areszcie ? Myślałem że został zatrzymany na skrzyżowaniu i przewieziony do aresztu. Chyba autor tego artykułu nie odbył odpowiedniej edukacjii heh

 4. Skoro nikomu nic się nie stało to po co ta nagonka na kierowce? Ludzie zainteresujcie się swoimi sprawami !!!

  • to są właśnie nasze sprawy,bo facet po pijaku jeżdżi po drogach.Dzisiaj nikogo nie zabił,ale jutro mogłeś to być np ty albo ja.

  • Wal się pusty głąbie, to co nie reagować – zatrzymać dopiero jak kogoś rozsmaruje na jezdni. Idż się leczyć jełopie !

 5. Tolerancyjny dla tego kierowcy może być tylko taki, który trzeźwieje wtedy, gdy nikt już mu nie pożyczy pieniędzy.

 6. Ten ostatni komentarz że zacytuje „Raktor
  11 czerwca 2017 o 08:14

  Skoro nikomu nic się nie stało to po co ta nagonka na kierowce? Ludzie zainteresujcie się swoimi sprawami !!! ” …zastanawiam się co autor tego komentarza ma w miejscu ,gdzie powinien znajdować się mózg …

 7. I kolejny banderowiec.

 8. A tak na marginesie ponad 90% wypadków powodują trzeźwi kierowcy – ciekawy artykuł: http://pokazywarka.pl/nietrzezwi/

  • Jeśli wstydzisz się swojego problemu alkoholowego, który niewątpliwie masz ale nie chcesz się do niego przyznać, spróbuj porozmawiać o nim przez anonimowy telefon. Pracodawca też ma obowiązek ci w w takowym pomóc. Wystarczy chcieć się go pozbyć a nie szukać durnych argumentów. 10% do bardzo dużo. Znasz lepszy sposób na podniesienie bezpieczeństwa i wyeliminowanie tych 10 %, niż kary dla potencjalnych sprawców?

 9. Aaron Fleischman

  Ja mam tylko jedno pytanie: dlaczego tym razem żaden geniusz nie napisze, że powinno się pijanemu Ukraińcowi skonfiskować pojazd?

 10. Promocja ukrów?

  Ciekawe, że żadne ścierwomedia nie napisały o w/w wypadku… Znowu poprawność polityczna, teraz będą promować ukrów, jakie to dobrodziejstwo dla nas?

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas