Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Pijana kobieta z trójką dzieci wjechała w citroena

Totalną nieodpowiedzialnością wykazała się kobieta, która dzisiaj po południu, po pijanemu ruszyła w drogę, zabierając ze sobą trójkę dzieci. Zderzyła się z innym autem.

41 komentarzy

 1. Kretyni od 500+ już się uaktywnili.

  • Obrońca/obrończyni matki z 500+ (pińcet plus promil z hakiem) widać też.
   Nie ma nic złego w redystrybucji dóbr. Państwo realizujące zasady sprawiedliwości społecznej powinno do tego dążyć. Ale pijaczce, która wsiada (nie po jednym piwie – bo żeby dojść do „złoty pięćdziesiąt” to musiała z pięć albo ze trzy setki wódy wypić) do samochodu z trójką dzieci (w tym jednym niemowlęciem) można tylko pogratulować… zarówno wsparcia rządu, jak i takich jego prymitywnych klakierów.

 2. Pijana. pusta torba !!!!!!!!

 3. rysiek z lublina

  Ona była z lub,lsw czy lkr

 4. „Rura z gazem”

 5. Rysiu dlaczego jesteś niedorozwinięty ?? nigdy nie bedzie Cie stać na dom w okolicach za milion i na LUB pozostaje Ci całe życie w blokwisku , cienki bolek jesteś

  • Za milion i z wiejskim świeżym smrodkiem dookoła, krowami, kurami i kogutami, polem ornym, kombajnami, i zasypanymi w zimie drogami – wtedy to lament i skowyt na służby drogowe, zapomniałeś dodać. Każdy ma co lubi, żeby żyć w blokowisku trzeba być z miasta nie tylko z urodzenia ale też mentalnie. Wielu tej miłości do miasta nigdy nie zrozumie 😉

 6. A u nas mr Lisowski co dzień jeździ autem na gazie i jak dotychczas mu się upieka… Może służby mundurowe się tym w końcu zainteresują….

  • Ja też codziennie jeżdżę autem na gazie, ale…. odpalam zawsze na benzynie 🙂

   • No patrz się, mam to samo, ale diesla bywa, że michę gazem grzeję, a i do rury dam czadu. Wiadomo, gdy -30`C to trzeba grzać.