Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Pijana kobieta z trójką dzieci wjechała w citroena

Totalną nieodpowiedzialnością wykazała się kobieta, która dzisiaj po południu, po pijanemu ruszyła w drogę, zabierając ze sobą trójkę dzieci. Zderzyła się z innym autem.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na wysokości stacji paliw zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i citroen. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, oba uczestniczące w zdarzeniu pojazdów jechały w kierunku zamku. Przed przejściem dla pieszych kierowca citroena zaczął zwalniać, widząc przechodzące przez jezdnię osoby. Z kolei kierująca renaultem nie wyhamowała i uderzyła w tył poprzedzającego ją pojazdu.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawczyni zdarzenia miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, wiozła ze sobą trójkę dzieci. Gdy dowiedziała się, że za przestępstwa, których się dopuściła zostaje zatrzymana, chciała zabrać ze sobą do celi kilkumiesięczne dziecko. Zostało ono jednak przetransportowane przez ratowników medycznych do szpitala.

Pozostałą dwójkę dzieci przekazano pod opiekę rodzinie. Kobieta, gdy wytrzeźwieje, usłyszy szereg zarzutów m.in. kierowania samochodem po pijanemu, sprawowania opieki nad dziećmi znajdując się pod działaniem alkoholu, jak też spowodowania kolizji. Za wszystko odpowie przed sądem.

2017-05-25 17:39:15
(fot. lublin112.pl)

41 komentarzy

 1. Kretyni od 500+ już się uaktywnili.

  • Obrońca/obrończyni matki z 500+ (pińcet plus promil z hakiem) widać też.
   Nie ma nic złego w redystrybucji dóbr. Państwo realizujące zasady sprawiedliwości społecznej powinno do tego dążyć. Ale pijaczce, która wsiada (nie po jednym piwie – bo żeby dojść do „złoty pięćdziesiąt” to musiała z pięć albo ze trzy setki wódy wypić) do samochodu z trójką dzieci (w tym jednym niemowlęciem) można tylko pogratulować… zarówno wsparcia rządu, jak i takich jego prymitywnych klakierów.

 2. Pijana. pusta torba !!!!!!!!

 3. rysiek z lublina

  Ona była z lub,lsw czy lkr

 4. „Rura z gazem”

 5. Rysiu dlaczego jesteś niedorozwinięty ?? nigdy nie bedzie Cie stać na dom w okolicach za milion i na LUB pozostaje Ci całe życie w blokwisku , cienki bolek jesteś

  • Za milion i z wiejskim świeżym smrodkiem dookoła, krowami, kurami i kogutami, polem ornym, kombajnami, i zasypanymi w zimie drogami – wtedy to lament i skowyt na służby drogowe, zapomniałeś dodać. Każdy ma co lubi, żeby żyć w blokowisku trzeba być z miasta nie tylko z urodzenia ale też mentalnie. Wielu tej miłości do miasta nigdy nie zrozumie 😉

 6. A u nas mr Lisowski co dzień jeździ autem na gazie i jak dotychczas mu się upieka… Może służby mundurowe się tym w końcu zainteresują….

  • Ja też codziennie jeżdżę autem na gazie, ale…. odpalam zawsze na benzynie 🙂

   • No patrz się, mam to samo, ale diesla bywa, że michę gazem grzeję, a i do rury dam czadu. Wiadomo, gdy -30`C to trzeba grzać.