Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Nie miał prawa jazdy i wjechał do wykopu

Nie dość, że wjechał na plac budowy, to po chwili wpadł do wykopu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania.

Do nietypowego zdarzenia doszło dzisiaj przed południem na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na terenie przebudowywanego skrzyżowania samochód osobowy wjechał w niewielki wykop, jaki wykonywali robotnicy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący peugeotem mężczyzna jadąc w kierunku Majdanka usłyszał nadjeżdżającą na sygnale karetkę. Ustępując jej miejsca zjechał na wyłączoną z ruchu część jezdni. Następnie zamiast wrócić na swój pas ruchu, postanowił przejechać przez plac budowy.

W wyniku tego wjechał do niewielkiego wykopu. Na miejscu interweniowała policja. Po sprawdzeniu danych kierowcy okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. Stracił je za liczne wykroczenia, które popełniał na drodze. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

wykop4

wykop3

wykop2

2017-05-25 17:26:57
(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Brawo ty.

 2. z tego wynika że nie bez powodu stracił prawko

  • Nieprawda. Umie jeździć.
   Tylko złośliwie mu dziury przed maską wykopują, albo stawiają mu tak bzdurne ograniczenia, których on nie może respektować – bo wie lepiej i mu się zawsze spieszy.

 3. Zlikwidować wykop. Ciężko będzie przekonać policjantów, że to było wtargnięcie. A cwaniaczek chciał ominąć korek teren wyłączonym z ruchu. Dlatego kumulacja mandatów powinna go czekać.

 4. no poprostu brawo on!

 5. Kończcie z tym remontem tam wstydu oszczędzcie !

 6. Kolejny raz dał dowód, że nie umie jeździć. Najpierw liczne wykroczenia i je stracił a teraz jeszcze wpadł do dołu.
  Normalny głupek 🙂

 7. głupek i głupkiem zostanie

 8. Glupich nie sieja…

 9. Czy ktos wi po ile są prosińta?

Wiadomości z info112