Świdnik: Zderzenie motocykla z fordem. Jedna osoba trafiła do szpitala

W czwartek po południu na skrzyżowaniu ul. Kosynierów z ul. Niepodległości doszło do zderzenia motocykla z autem osobowym. Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 15 w Świdniku na skrzyżowaniu ul. Niepodległości z ul. Kosynierów.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 29-latek kierujący motocyklem marki Honda, jadąc ul. Kosynierów w kierunku ul. Racławickiej, zderzył się na skrzyżowaniu z pojazdem marki Ford, którego kierowca podjął manewr skrętu w lewo, z ul. Kosynierów w kierunku ul. Niepodległości. 23-latek kierujący fordem oraz motocyklista byli trzeźwi – informuje mł.asp. Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Poszkodowany motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

W rejonie wypadku występują spore utrudnienia w ruchu. Na miejscu funkcjonariusze świdnickiej policji ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

2017-05-25 15:56:49
(fot. lublin112.pl, nadesłane Marta)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. A co się znowu dzieje w Mętowie bo drogę na Prawiedniki Straż zablokowała

 2. motocyklom wolno wszystko wyprzedzać na skrzyżowaniu na podwójnej ciągłej TO SĄ PANOWIE DRÓG

  • Czytaj ze zrozumienie.
   A jesli mnie znasz przepisów ruchu drogowego to w tym przypadku motocyklista miał pierwszeństwo.

   •    Janusz XL600V

    Spokojnie, szkoda na niego zwracać uwagę. Jest jednym z tych, którzy jak słyszą słowo motocykl, to piana idzie im z pyska i co by się nie działo, to zawsze jest wina motocyklistów. Do tego pewnie jest przekonany, że wszystkie motocykle zawsze jeżdżą po mieście z minimalną prędkością 400km/h, a poza miastem to jeszcze szybciej.

 3. Janusz XL600V

  Dobrze powiedziane ,każdy znawca ma radar w oczach

 4. Samochody są wszędzie 🙂
  Jeden mniej na motorze … jupiiii

 5. motór ominął pieszą na przejściu-osobowy myślal że motór stanie ale nie-motory się nigdy nie zatrzymują na przejsściu. I BUM BUM

 6. Skoro tak to szkoda, że piesza nie powiedziała policji, że motocyklista nie ustąpił jej pierwszeństwa, motocyklista też nic bo był w szoku, a policja oczywiście zobaczyła, że samochód jest za linią osi jezdni, „podjął manewr skręcania”, więc wina kierującego fordem. Chłopak z forda gdyby widział, że ten na motorze jedzie i się nie zatrzymuje przez przejściem, to pewnie by się zatrzymał. A tak to toczył się z minimalną prędkością, widać, że ledwo wyjechał za wysepkę i BUM motor w niego wjechał. Gdyby JECHAŁ, a nie toczył się to w aucie byłyby całkiem inne uszkodzenia. A widać że tylko zderzak trochę pękł. Szkoda, że policja tak jednostronnie patrzy na zdarzenie. Każdy od razu to wielki przestępca. Szkoda chłopaka z auta, bo to nie do końca jego wina.

 7. ladna zdrowa Fiestusia

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności