Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Chwalił się na Facebooku, że jego pitbull zagryzł kilka psów. Policja nie miała zgłoszeń w tej sprawie

Wczoraj w sieci pojawił się screen z konta na Facebooku jednego z mieszkańców Lublina. Mężczyzna umieścił zdjęcie swojego psa z zakrwawionym pyskiem i opatrzył je komentarzem „Dwa zagryzione brawo kocham Cie bandyto…”

Na zdjęcie w sieci natrafili użytkownicy grupy na Facebooku „Lublin dla zwierząt”. Widać na nim psa z zakrwawionym pyskiem i komentarz właściciela „Dwa zagryzione brawo kocham Cie bandyto…” i po chwili następny komentarz „A dwa dni wcześniej na Czechowie 3 zagryzł hahahaha”.

Jak informują użytkownicy grupy, sprawa została zgłoszona na policję oraz do kilku fundacji zajmujących się ochroną praw zwierząt. Trwa ustalanie miejsca zamieszkania mężczyzny, a także czy doszło do zagryzienia innych psów przez psa widocznego na zdjęciu. Jak ustaliliśmy, na policję nie zgłosił się jednak nikt, z zawiadomieniem, żeby jego pies został zagryziony.

-Do chwili obecnej nie mieliśmy żadnych informacji w tej sprawie – wyjaśniała nam w południe Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Tymczasem jak nas poinformowano, obrońcy zwierząt podejrzewają, że pies ten może brać udział w nielegalnych walkach tych zwierząt.

Z kolei jego właściciel znany jest lubelskim policjantom z innych spraw. Co więcej, przebywając w Areszcie Śledczym był w grupie więźniów, która pracowała poza murami. W tym czasie więźniowie ci wykonywali też różne prace w lubelskich schronisku dla zwierząt.

2017-01-31 18:15:35
(fot. nadesłane)

25 komentarzy

  1. Trzeba by to sprawdzić czy np nie smaruje mu pyska kuczupem i specjalnie denerwuje ludzi w necie.

  2. Przecież nikt normalny na facebooku się nie loguje

Z kraju