W lubelskim klubie odbędzie się Polskie Wesele. Będą państwo młodzi i wyjątkowy klimat

Osoby lubiące weselne klimaty, będą miały wyjątkową okazję wziąć udział w tego typu imprezie, nie musząc czekać, aż ktoś z rodziny czy ze znajomych zdecyduje się na zmianę stanu cywilnego. W lubelskim SilenceClub odbędzie się Polskie Wesele. Mamy dla Was zaproszenia.

Nie trzeba mieć zaproszenia, przynosić koperty czy też posiadać osoby towarzyszącej. Pomimo tego, można będzie bawić się do rana przy skocznej muzyce, brać udział w weselnych zabawach i pośpiewać liczne przyśpiewki. Oczywiście nie zabraknie państwa młodych, czy też łapania welonu. Wszystko to odbędzie się nie w domu weselnym, lecz w lubelskim SilenceClub przy ul. Radziszewskiego 8.

– SilenceClub gwarantuje ożenek i ugoszczenie tak jak żaden inny dom weselny. Mamy zimną wódkę, piękny personel, zimną wódkę i dobrą muzykę do tańczenia! Jeśli chcesz zobaczyć świnki jedynie na stole i dobrze się pobawić w huczny sposób rozwiązaniem może być wyłącznie nasze wesele – zapewniają organizatorzy.

Ciekawostką jest fakt, że Polskie Wesele będzie zorganizowane z Klubem Studenckim Kazik, gdzie odbywały się pierwsze oryginalne imprezy weselne w Lublinie. Jednak każde dobre wesele nie może obejść się bez zespołu weselnego. Dlatego też doskonałą zabawę zagwarantuje Zespół Muzyczny Voiceband.

Jest to grupa pięciu kreatywnych muzyków, a prywatnie przyjaciół. Grają głównie w rytmie największych przebojów lat 80-tych, 90-tych oraz disco-polo. Jak to na weselu bywa, zadbają zarówno o oprawę muzyczną jak i poprowadzenie imprezy. Można się więc spodziewać tradycyjnych konkursów i nastawić się na najlepszą tego typu imprezę, na jakiej się było.

– Wykrochmalcie swe koszule, dziewczyny załóżcie piękne sukienki będzie się działo. Ponieważ należy mieć szacunek do Państwa Młodych, obowiązuje elegancki ubiór. Co więcej, młodzi zajadą najbardziej błyszczącą karocą. Nie zabraknie też wiejskiego stołu – dodają organizatorzy.

Jak zawsze w SilenceClub, wjazd na imprezę za darmo dla wszystkich z listy FB którzy zjawią się do godziny 22.00. Po godzinie 22 i dla osób spoza listy wstęp będzie kosztował 10 zł.

Dla naszych czytelników mamy pięć wejściówek na imprezę. Zainteresowani powinni na naszego maila: [email protected] przesłać swoje imię nazwisko i numer telefonu. W tytule wiadomości należy wpisać” Polskie Wesele”. Można też dopisać coś od siebie. W piątek wieczorem opublikujemy listę osób, które otrzymają wejściówki.

(fot, wideo – nadesłane)
2018-04-04 22:51:23

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Ale kiedy to dokładnie bedzie? Jakoś nie moge się doczytać…

 2. A na jakiej podstawie wybiera sie mlodych?

 3. Pszennoburaczany syf.

 4. bez żarcia to nie to samo

  • Ale dwa razy organizator powtórzył, że ma zimną wódkę. Słone paluszki na zagychę trzeba mieć ze sobą.

 5. a kiedy stype zrobią?

  • Jak cię grom z jasnego nieba trafi bezbożniku. Wielki koziol lubelski wyprawi ucztę nad twoim truchłem.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika