690 680 960

Lubelski pseudokibic miał w mieszkaniu 37 kg narkotyków (zdjęcia)

Lubelscy kryminalni w mieszkaniu zajmowanym przez 22-letniego pseudokibica jednej z lubelskich drużyn sportowych ujawnili 35 kg marihuany oraz prawie 2 kilogramy mefedronu. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany.

Lubelscy kryminalni udali się do mieszkania zajmowanego przez 22-latka z Lublina. Mundurowi posiadali informację, że mogą się tam znajdować spore ilości narkotyków. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli około 35 kilogramów marihuany oraz prawie 2 kilogramy mefedronu.

Narkotyki były szczelnie zapakowane, przygotowane do dalszej dystrybucji i wkrótce miały trafić na rynek. 22-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na poczet przyszłych kar funkcjonariusze zabezpieczyli należący do niego samochód osobowy marki Toyota, telefony komórkowe oraz pieniądze.

22-latek notowany był w przeszłości za groźby karalne, znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariusza. W Prokuraturze Okręgowej w Lublinie mężczyzna usłyszał zarzut wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

24 komentarze

  1. Można kupić bolaa ?

  2. A dlaczego ma taki zarzut skoro ich nie wprowadził na rynek? Jak już to próba wprowadzenia. Albo jakiś frajer się rozpruł albo go śledzili od jakiegoś czasu.

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas