Lubelski pseudokibic miał w mieszkaniu 37 kg narkotyków (zdjęcia)

Lubelscy kryminalni w mieszkaniu zajmowanym przez 22-letniego pseudokibica jednej z lubelskich drużyn sportowych ujawnili 35 kg marihuany oraz prawie 2 kilogramy mefedronu. Mężczyzna został już tymczasowo aresztowany.

Lubelscy kryminalni udali się do mieszkania zajmowanego przez 22-latka z Lublina. Mundurowi posiadali informację, że mogą się tam znajdować spore ilości narkotyków. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli około 35 kilogramów marihuany oraz prawie 2 kilogramy mefedronu.

Narkotyki były szczelnie zapakowane, przygotowane do dalszej dystrybucji i wkrótce miały trafić na rynek. 22-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na poczet przyszłych kar funkcjonariusze zabezpieczyli należący do niego samochód osobowy marki Toyota, telefony komórkowe oraz pieniądze.

22-latek notowany był w przeszłości za groźby karalne, znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariusza. W Prokuraturze Okręgowej w Lublinie mężczyzna usłyszał zarzut wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

24 komentarze

  1. Można kupić bolaa ?

  2. A dlaczego ma taki zarzut skoro ich nie wprowadził na rynek? Jak już to próba wprowadzenia. Albo jakiś frajer się rozpruł albo go śledzili od jakiegoś czasu.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!