Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

LOT wprowadza poranne loty z Lublina do Warszawy

Już od najbliższej niedzieli, 27 października w Porcie Lotniczym Lublin będzie można skorzystać z nowego, porannego połączenia do Warszawy. Obsługiwać je będą linie lotnicze LOT.

Poranne loty zwiększają możliwość planowania podróży z LOT Polish Airlines z wylotem z Portu Lotniczego Lublin. Wraz z istniejącym już codziennym popołudniowym rejsem, możliwa będzie podróż pomiędzy Lublinem, a ponad 20 miejscami docelowymi w Europie, nawet dwa razy dziennie.

Loty z Warszawy będą obsługiwane 4 razy w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, czwartki i niedziele. Dodatkowe odloty z Lublina będą odbywały się w poniedziałki, wtorki, środy i piątki.

Aktualny rozkład i rezerwacje biletów dostępne są na stronie www.lot.com.

(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. Stare info, miesiąc temu już było o tym wiadomo.

 2. No w końcu, tylko o której?

  • Odpowiadam sam sobie. O 6:00, ląduje 6:50. Idealnie.
   Można rano polecieć i tego samego dnia wrócić lotem o 13:40 lub o 23:00.
   Powinni to uruchomić od razu jak zaczęli remonty trasy kolejowej i DK17…

 3. Ludzie. To połączenie jest dla osób które lecą dalej niż do Warszawy. Nie chodzi o LUZ-WAW tylko o np LUZ-WAW-AMS inaczej lot z lublina do Amsterdamu z przesiadką w Warszawie. Tak jest dużo szybciej bo mamy mniejsze lotnisko. Kontrola i odprawa jest szybsza u nas niż w WAW. Tam tylko jako transfer od bramki do bramki juz bez formalności. No i bagaż jest przekierowany z automatu na kolejny rejs. Nie odbiera się bagażu w WAW i nie nadaje ponownie

 4. To dla p.Wcisło aby szybciej na Wiejskiej była p. Prezydent wprowadził ??

  • Zawszeć to taniej rejsowym. Marszałek nie musi międzylądować swoim po drodze z Rzeszowa, by ją zabrać.

 5. W niedzielę rano na placu Litewskim dam 5 tysięcy złotych człowiekowi z czapką.
  I będę to robił każdej niedzieli.
  Pamiętajcie; niedziela, plac Litewski, RANO!!!
  Czekał nie będę.

 6. 350 zł w obie strony

 7. nie bardzo mam ochotę coś mieć wspólnego z firmą co zmienia regulamin kiedy ma ochotę np. w czasie konkursu , mimo że zgodne z regulaminem ale wyjątkowo niesmaczne , powinny polecieć głowy ale jak się dorwą do koryta

 8. Nie wiem ile klas skończył redaktor, ale skoro twierdzi, że w niedzielę rano będzie można skorzystać z porannego lotu do Warszawy, a kilkanaście linii niżej, że odloty będą w poniedziałki, wtorki, środy i piątki to raczej niewiele.