Wjechał na czerwonym, zderzył się z fordem. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej z ul. Turystyczną w Lublinie. Zderzyły się tam dwa auta. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 13:30 na rondzie Cybulskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu ulic Mełgiewskiej i Turystycznej zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i skoda. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący skodą mężczyzna jechał od strony ul. Grafa i skręcał w lewo, w kierunku al. Tysiąclecia. Zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z fordem, poruszającym się od strony ul. Turystycznej.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

12 komentarzy

  1. Drodzy kierujący (wszystkimi pojazdami). Nauczmy się jeździć prawidłowo i dawać dobry przykład swoją jazdą, bo jeszcze trochę to rowerzyści zaczną nam odbierać prawo do bycia pełnoprawnymi użytkownikami drogi.

  2. Jeden zignorował wskazania sygnalizatora, a drugi zignorował zasadę ograniczonego zaufania i wjechał bezmyślnie na skrzyżowanie.
    Dobra rada, to nie wjeżdżać na skrzyżowanie dopóki wszystkie pojazdy, na wszystkich pasach się nie zatrzymają. Samochód to nie rower i nie „zatrzyma się w miejscu”, więc lepiej poczekać (i się upewnić, że nic nie jedzie) niż leżeć w szpitalu/na cmentarzu nawet z przekonaniem, że miało się pierwszeństwo.
    Mam rację?

  3. uważajcie na Dozynkowej, remont, wachadło, korki

  4. Co tam,że nie umie jeżdzić w mieście.Na placu manewrowym na pewno zdał.

  5. Znowu baba. @Bimmer miał chyba rację z tymi skodami.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim
Głos młodego pokolenia dziś, to głos jutra Europy. Debata „Przyszłość Europy”
Perła Students’ Stage #PomagamyUkrainie