Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Łopiennik Podleśny: Utrudnienia w ruchu na krajowej 17 po zderzeniu ciężarówki z osobówką

W czwartek przed południem na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia ciężarówki z osobówką. Do szpitala została przetransportowana jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 10:45 w Łopienniku Podleśnym na drodze krajowej nr 17, pomiędzy Lublinem a Krasnymstawem. Na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa pojazdy, ciężarowy z osobowym. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja.

Jedna osoba została ranna i przetransportowano ją do szpitala. W rejonie wypadku droga jest całkowicie nieprzejezdna. Policja kieruje ruch na objazdy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia przesłał nam Czytelnik Rafał – Dziękujemy!

Łopiennik Podleśny: Utrudnienia w ruchu na krajowej 17 po zderzeniu ciężarówki z osobówką
Łopiennik Podleśny: Utrudnienia w ruchu na krajowej 17 po zderzeniu ciężarówki z osobówką
Łopiennik Podleśny: Utrudnienia w ruchu na krajowej 17 po zderzeniu ciężarówki z osobówką

2016-05-12 12:15:36
(fot. nadesłane Rafał, policja Krasnystaw)

16 komentarzy

 1. Cimcirymci Hu ha !

  Na prostym odcinku… dwa pojazdy…
  To albo „cza umić” jeździć, albo droga, wyraźnie za wąska.

 2. Jechalem za osobowka ktora uderzyla w ciezarowke,kierowca skody nie zachowal ostroznosci i uderzajac w tyl odbilo go na srodek drogi,dobrze ze nikt nie jechal z na przeciwka

 3. Podleśny czy Nadrzeczny bo na 17-ce leży Nadrzeczny.

  • Podleśny. Cały ten las należy administracyjnie do wsi Łopiennik Podleśny.

   • Gdzie jest jakiś znak na 17-tce, że to Łopiennik Podleśny? Bo jest tylko Zakręcie i Łopiennik Nadrzeczny. Las łopiennicki podlega pod Niemienice.

    • Fragment DK17 leży w granicach Łopiennika Podleśnego.

     • W gminie Łopiennik Górny, tuż przy drodze krajowej nr 17, warto zatrzymać się na chwilę w Łopienniku Nadrzecznym przy niepozornie wyglądającym, a przez to mało zauważanym obiekcie.To mały obelisk na stożkowym nasypie na skraju lasu.Tablice nadleśnictwa też nic nie wspominają o Łopienniku Podleśnym. pozd.

    • Niemienice znajdują się w gminie Krasnystaw natomiast las jest na terenie gminy Łopiennik Górny co wyklucza takie podleganie.

   • Może las ale DK17 przebiega przez Łopiennik Nadrzeczny a do Podleśnego to jeszcze ładnych kilka km

 4. tym razem to osobówka w ciężarówkę a nie odwrotnie

 5. Na pewno nie Łopiennik Podleśny

  • To na 100% Łopiennik Podleśny http://lopiennikgorny.e-mapa.net/

   • Mieszkałam tam kilka lat i DK 17 na pewno nie ma nic wspólnego z Łopiennikiem Podleśnym-tzn.Urząd Gminy,BS,itd-mają swoją siedzibę w Łopienniku Podleśnym?ciekawe

    • Przy powiększeniu mapy z linku powyżej pojawiają się granice wsi/obszarów i działek. Wówczas pojawia się granica administracyjna na której wyraźnie widać że odcinek DK17 przebiegający przez las (czyli miejsce wypadku) znajduje się na terenie Łopiennika Podleśnego. A dopiero w momencie zjechania w dół i wyjazdu z lasu jadąc od strony Krasnegostawu zaczyna się Łopiennik Nadrzeczny a następnie Łopiennik Górny.

 6. WE na 100% przedstawiciel handlowy