690 680 960

Linie lotnicze poszukują pracowników. Niebawem odbędzie się rekrutacja

Niebawem w Lublinie odbędzie się rekrutacja osób chętnych do pracy w liniach lotniczych Wizz Air. Lotniczy przewoźnik szuka stewardów i stewardes do kilku swoich baz.

Już po raz kolejny w Lublinie odbędzie się rekrutacja pracowników dla linii lotniczych Wizz Air. Przewoźnik poszukuje pracowników personelu pokładowego czyli na stanowisko stewardessy bądź stewarda. Choć wybrane osoby będą pracować w bazach w Lublinie, Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu, to odbędą się tylko dwa spotkania z kandydatami do pracy: w Lublinie i w Katowicach.

Do obowiązków personelu pokładowego będzie należało m.in.: obsługa pasażerów, zapewnianie właściwej atmosfery na pokładzie samolotu, realizacja zadań związanych z bezpieczeństwem podczas lotu czy też prowadzenie sprzedaży na pokładzie. Najlepsi mają szansę na awans. Pracodawca zapewnia również wszystkie niezbędne szkolenia.

Wśród wymagań co do kandydatów jest m.in: dobry stan zdrowia, ukończona szkoła średnia, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy w grupie oraz kreatywność. Obowiązkowo należy posiadać paszport oraz umieć pływać. Dodatkowe szanse będą miały osoby znające więcej języków obcych. Warto wiedzieć, że tatuaże oraz piercing w widocznych miejscach wykluczają kandydatów do pracy.

Otwarte spotkania rekrutacyjne odbędzie się o godzinie 9:00 we wtorek 23 sierpnia br. w hotelu Mercure przy Al. Racławickich 12. Osoby zainteresowane pracą powinni zabrać ze sobą CV w języku angielskim oraz dwa zdjęcia w formacie paszportowym: jedno sylwetki drugie twarzy. Dodatkowo warto posiadać referencje od swojego obecnego lub byłego pracodawcy.

(fot. Krzysiek Wiśniewski)
2016-08-15 19:14:07

19 komentarzy

  1. Czy jak będę najlepsza awansuję na pilota?

  2. szukasz kredytu na wakacje, wyjazd, wymarzony kurs

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas